Чемпіонат Львівської області з вільної піраміди 2016 Турнир по бильярду

Чемпіонат Львівської області з більярдного спорту вільна піраміда 2016

Найближчими вихідними 10-11 вересня проводимо черговий чемпіонат області -  по вільній піраміді.

Цей чемпіонат, як і попередні, буде проводитись у два етапи. Детальніше про такий формат турніру було сказано у цій статті. Також нагадуємо, що на відміну від попередніх років, офіційні чемпіонати області тепер проводяться відкритими для усіх бажаючих.

Місце проведення:

БК " ZOVEX "

 м.Львів, вул. Патона 37, ТЦ «Сріблястий», 2-й поверх.
тел.. (092) 245 98 09 

к-ть столів 12ft - 10+1 (VIP), ТМ "BUFFALO"

Гра  - вільна піраміда

Учасники змагань: До участі в змаганнях запрошуються усі бажаючі спортсмени аматори міста Львова та Львівської області.

Благодійний внесок – 300 грн. Для юнаків/дівчат віком до 16 років, ветеранів старше 50 років та жінок вступний внесок – 150 гривень. Спортсмени ФБСЛо сплачують внесок 250 гривень за умови попередньої онлайн реєстрації на офіційній сторінці турніру

Призовий фонд турніру – 10000 гривень. В залежності від кількості учасників частина цих коштів може бути виплачена у виді карток безготівкової оплати за час у мережі клубів ZOVEX.

Детальніше про формат проведення чемпіонату читайте в положенні!

Форма одягу - клас "А" - однотонна сорочка, темні брюки, жилетка (по бажанню). 
Спортсмени, чий одяг не відповідатиме цим вимогам, до участі в стадії 2 чемпіонату допущені не будуть!

Регламент:
10.09.2016 
9:30-10:00 - реєстрація учасників
10:30 – жеребкування

11:00 -  початок змагань, попередні ігри до двох поразок стадія 1

16:00  - стадія 2 (орієнтовний час)

11.09.2016 
11:00 - ¼, ½ фіналу, фінал.

 

Змагання проводяться у два етапи (стадії). Стадія 1 - за олімпійською системою до 1/4 фіналу з вибуттям після другої поразки. Гравці, які вийшли до 1/4 фіналу стадії 1, здобувають право участі у стадії 2. Також одразу напряму до стадії два потрапляють вісім кращих гравців згідно загального рейтингу ФБСЛо. У стадії 2 змагання проводяться за олімпійською системою до 1/4 фіналу з вибуттям після другої поразки. З 1/4 фіналу –  вибуття після першої поразки.Відбіркові ігри на стадії 1 проводяться до 4-х перемог верхня та нижня сітка. Стадія 2 - до 4-х перемог (верхня та нижня сітка), ¼ фіналу. ½  фіналу та фінал - до 5-ти перемог.

Увага! Гравці, які не будуть присутні на відкритті до турніру допущені не будуть. Участь призерів на нагородженні у відповідній формі одягу обов’язкова. Гравці, які не будуть присутні на нагородженні, позбавляються права отримання призових.

Організатори турніру залишають за собою право вносити зміни до регламенту в залежності від кількості учасників .
Турнір рейтинговий, К=1,5. Перед початком турніру буде проведено розсіювання спортсменів у турнірній сітці стадії 2 згідно їхнього рейтингу. За основу береться  загальний рейтинг ФБСЛо на існуючу дату.
 

Турнирная Таблица

КОММЕНТИРОВАТЬ

Ввойдите, чтобы оставить комментарий

Новости Турнира

На цих вихідних у БК “ZOVEX” проходив останній на цей рік чемпіонат області - гравці визначали найсильнішого у вільній піраміді.


Все самые интересные и оперативные бильярдные новости Украины и мира. Сильнейшие игроки. Лучшие матчи. Фото. Видео. Интервью. Экспертные оценки. 24 часа в сутки, 365 дней в году  с вами профессиональные новости из мира кия и шаров.

© BilliardNews.com.ua

Все права защищены. Публикация материалов разрешается только с указанием активной ссылки на первоисточник .