Platon Amateur Open Турнир по бильярду

 

Кубок Української більярдної асоціації – Platon Amateur Open 2020

1. Терміни та місце проведення

Кубок Української більярдної асоціації – – Platon Amateur Open 2020 з московської піраміди (далі – Кубок) відбудеться з 14 по 15 (16) листопада в БК «Платон», що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Кудряшова, 20-а.

2. Керівництво турніром.

Загальне керівництво здійснює Оргкомітет. Головний суддя Руслан Кориненко.

3. Учасники турніру.

До участі в турнірі запрошуються гравці-аматори, що не мають спортивних звань. Оргкомітет за згодою учасників лишає за собою право як допустити до турніру гравців зі званням «кмс», чий сьогоднішній рівень гри не відрізняється від аматорського, так і не допустити до участі гравців без звань, чий рівень вище аматорського. Без обмежень запрошуються жінки та юнаки 2006 р.н. та молодші. 

4. Форма одягу.

Форма одягу – турнірна. Брюки (не джинси), поло або сорочка.

5. Умови та терміни проведення.

5.1. Турнір проводиться з дисципліни комбінована піраміда (офіційні міжнародні правила з комбінованої піраміди, які введені в дію з 01.01.2018), з наступними змінами:

1) після зіграного свояка кулю зі столу знімає суперник гравця, який забив;

2) в разі штрафу порушник знімає штраф зі своєї полиці і виставляє його на передню відмітку (якщо під час штрафу у порушника немає зіграних куль, виставляється перша забита ним куля в цій партії).

5.2. Реєстрація на турнір.

Реєстрація на турнір починається з часу публікації положення на сайтах-партнерах. Реєстрація здійснюється шляхом переказу вступного (2800 гривень) або авансового (1000 гривень) внеску на карту: 5375 4141 2031 9388. з обов’язковим повідомленням організаторів. В разі подальшої відмови від участі у Турнірі, внесок не повертається.

Особиста реєстрація на Турнір відбудеться 14 листопада з 10:00 до 11:00. Відкриття Турніру та жеребкування об 11:00.

До участі в Турнірі будуть допущені 24 учасники, що зареєструються першими. У випадку, якщо за три доби до початку турніру кількість учасників складе 24, Оргкомітет залишає за собою право надати бажаючим додаткові місця на окремих умовах.

5.3. Розклад зустрічей.

Турнір проводиться по сітці до двох поразок без олімпійки. Зустрічі відбуваються до 4 перемог. Фінал – до 5 перемог. При цьому: якщо гравець, що вийшов до фіналу по верхній сітці, програє у фіналі, призначається друга зустріч.

Останні зустрічі дня (як першого, так і другого) починаються не пізніше, ніж о 22:00. Якщо заключні зустрічі другого дня не зможуть розпочатись до 22:00, буде призначений третій день турніру.

5.4. Умови проведення турніру можуть бути змінені рішенням Головної суддівської колегії за узгодженням з Оргкомітетом в залежності від кількості учасників.

6. Умови прийому учасників та фінансування.

Всі витрати учасників та тренерів на турнір, проїзд до місця проведення турніру та назад, добові, збереження заробітної плати, розміщення, харчування забезпечують організації, що відряджають.

Витрати на організацію турніру передбачаються за рахунок коштів приймаючої сторони, інших залучених коштів небюджетних надходжень та частково за рахунок вступних внесків від учасників турніру.

7. Відповідальність учасників турніру.

Учасники турніру зобов’язані виконувати усі вимоги правил гри та цього Положення.

8. Благодійний внесок та призовий фонд.

Благодійний внесок становить 2 800 (дві тисячі вісімсот) гривень.

Призовий фонд складає 40 000 (сорок тисяч) гривень та розподіляється на 3 місця:

1 – 20 000 (двадцять тисяч) гривень

2 – 12 000 (дванадцять тисяч) гривень

3 – 8 000 (вісім тисяч) гривень

У разі участі 20 гравців, призовий фонд буде складати 50 000 гривень, та розподілятись наступним чином:

1 – 25 000 (двадцять пять тисяч) гривень

2 – 15 000 (пятнадцять тисяч) гривень

3 – 10 000 (десять тисяч) гривень

У разі участі 24 гравців, призовий фонд буде складати 60 000 гривень, та розподілятись наступним чином:

1 – 30 000 (тридцять тисяч) гривень

2 – 20 000 (двадцять тисяч) гривень

3 – 10 000 (десять тисяч) гривень

.9. Інформаційна підтримка.

Інформаційну підтримку Кубку забезпечують Ліга любителів більярду (www.llb.su), та український більярдний портал «Більярдньюс» (www.billiardnews.com.ua)

Положення є викликом на турнір.Все самые интересные и оперативные бильярдные новости Украины и мира. Сильнейшие игроки. Лучшие матчи. Фото. Видео. Интервью. Экспертные оценки. 24 часа в сутки, 365 дней в году  с вами профессиональные новости из мира кия и шаров.

© BilliardNews.com.ua

Все права защищены. Публикация материалов разрешается только с указанием активной ссылки на первоисточник .