Чемпіонат Рівненської області з вільної піраміди 2020 Турнир по бильярду

ІІІ Чемпіонат Рівненської області

з більярдного спорту

Дисципліна "Вільна піраміда"

26-27 вересня 2020 року, місто Рівне, БК "Глобус", вул. Соборна, 16А

1. Мета та завдання
ІІІ Чемпіонат Рівненської області з більярдного спорту, дисципліна "Вільна піраміда" (далі - Змагання) проводиться з метою подальшого розвитку більярдного спорту в Рівненській області, підвищення майстерності спортсменів, їх підготовки для участі в подальших офіційних обласних, всеукраїнських та міжнародних змаганнях з більярдного спорту.
Змагання проводяться відповідно до календарного плану змагань з більярдного спорту під егідою відокремленого підрозділу Громадської організації «Федерація спортивного більярду України» в Рівненській області (далі - Федерація) на 2020 рік за чинними на території України правилами змагань з більярдного спорту «Піраміда» (далі - Правила), які не суперечать міжнародним правилам з більярдного спорту «Піраміда».

2. Кервіництво змаганнями
Загальне керівництво організацією проведення змагань здійснює управління у справах молоді та спорту Рівненської обласної державної адміністрації (далі – Управління) та Федерація.
Відповідальність за підготовку місць та безпосереднє проведення змагань покладається на суддівську колегію змагання.

3. Учасники
До участі у змаганні допускаються  спортсмени будь-якої вікової категорії, чоловіки та жінки, мешканці міста Рівне та Рівненської області.
Обов'язковою умовою для всіх учасників є сприяння популяризації більярдного спорту. На прохання суддівської колегії учасники зобов'язані брати участь в фото/відео зйомках та давати інтерв'ю.

4. Форма одягу
Для чоловіків: темні костюмні брюки (не джинси), однотонна класична сорочка, темні класичні туфлі. 
Для жінок: темні костюмні брюки (не джинси), однотонна сорочка або блузка, темні класичні туфлі.
Одяг учасників повинен бути акуратним і охайним. Сорочка (блузка) повинна бути заправлена в брюки. 
Для спортсменів, які потрапили в основний етап (1/8, 1/4, 1/2, фінал), обов'язковою формою одягу є теммні костюмні брюки (не джинси), однотонна класична сорочка, жилет, темні класичні туфлі.
Суддівська колегія має право не допустити до участі в змаганнях спортсменів, які не дотримуються встановленої форми одягу.

5. Заявки
Заявки на участь у змаганні подаються всіма бажаючими наступними способами на вибір: 1) у офіційній спільноті Федерації у месенджері viber; 2) на електронну пошту Федерації (roofsbu@gmail.com); 3) в екстреному випадку по тел. (063) 950-88-18, шляхом заповнення спеціальної форми. 
Реєстрація на змагання закінчується 25 вересня о 20:00. До початку змагань Головна суддівська колегія, на основі отриманих заявок, формує турнірну сітку.

6. Благодійні внески та фінансування
Сума благодійного внеску становить 400 грн. 
Всі витрати учасників на змагання, проїзд до місця проведення турніру та назад, добові, збереження заробітної плати, розміщення, харчування забезпечують організації, що відряджають.
Витрати на організацію змагання передбачаються за рахунок коштів приймаючої сторони, інших залучених спонсорських коштів та частково за рахунок вступних внесків від учасників змагання.

7. Програма змагань
26 вересня.
09:00 - відкриття клубу.
09:30 - відкриття змагань. Участь спортсменів на відкритті обов'язкова.
10:00 - 22:00 - кваліфікаційні ігри.
22:15 - жеребкування основного етапу.
27 вересня.
10:00 - відкриття клубу.
11:00 - 16:00 - 1/8 та чвертьфінали.
16:00 - 21:00 - півфінали та фінал.
21.00 - 21.30 – підведення підсумків змагань суддівською бригадою.
21:30 - 22:00 - нагородження.

8. Формат проведення змагань
Для проведення змагань використовується сітка 64/16 (“double elimination” до 2-х поразок). Змагання розподіляються на дві стадії - кваліфікація та основний етап.
Кваліфікація.Кваліфікаційні ігри відбуваються 26 вересня. У кваліфікації приймають участь 64 гравці, які будуть жеребкуватися у довільному форматі, 8 з яких є "сіяними" відповідно до офіційного рейтингу Рівненської області, який ведеться Федерацією. Кваліфікаційні ігри, а саме: 1 тур, нижня сітка (тури 1-4) та 1 тур верхньої сітки відбуваються до чотирьох перемог. 2 тур верхньої сітки (за вихід в основний етап) - до п'яти перемог.
Основний етап.Ігри основного етапу пройдуть 27 вересня. У основному етапі прийматимуть участь 16 гравців, 8 з яких проходять по верхній сітці, а решта 8 - по нижній. Гравці, що проходять в основний етап змагань по нижній сітці додатково будуть жеребкуватися. Ігри основного етапу, а саме: 1/8 та 1/4 відбуватимуться до п'яти перемог, півфінали та фінал - до шести перемог.

День змагання

День 1

День 2

Стадія змагання

Низ4

Низ3

Низ2

Низ1

1 тур

Верх1

Верх2

1/8

1/4

1/2

Фінал

Оріентовний час зустрічі

20:00

18:30

16:30

13:30

10:00

15:00

18:30

11:00

13:30

16:00

19:00

Оріентовний час зустрічі

11:30

Зустріч до перемог

До 4

До 4

До 4

До 4

До 4

До 4

До 5

До 5

До 5

До 6

До 6

Обмеження часу на зустріч відсутнє. Кожен із спортсменів має право на одну 5-хв перерву протягом матчу та перерву перед "контровою" партією.
Учасники зобов'язані бути в клубі, в зоні видимості суддівської колегії, за 15 хв. до початку зустрічі та чекати оголошення про початок зустрічі. Якщо час зустрічі настав, але гру не оголошено, спортсмени зобов'язані перепитати суддів про початок гри та продовжувати очікування оголошення. У разі порушення вказаного пункту чи відсутності спортсмена(ів) будуть застосовуватися положення про запізненя на гру.
Запізнення на гру більш ніж на 10 хвилин - поразка в партії, більш, ніж на 20 хвилин - поразка в двох партіях, більш ніж на 30 хвилин - поразка у зустрічі.
Суддівська колегія залишає за собою право змінити формат проведення змагань.

9. Нагородження та призовий фонд
Переможці та призери змагань нагороджуються кубками, медалями та грамотами. Призовий фонд становить 35 000 гривень. 
1 місце – 6500 грн., кубок, медаль, грамота
2 місце – 4500 грн., кубок, медаль, грамота.
3 місце – 3 000 грн., кубок, медаль, грамота.
4 місце – по 2 600 грн., медаль, грамота.
5-8 місця – по 1 400 грн., медаль, грамота.
9-16 місця – по 800 грн., грамота.
17-32 – по 400 грн., грамота.
Учасники, які зайняли 1-8 місця зобов'язані бути присутніми на нагородженні, яке відбудеться після завершення всіх ігор. У разі відсутності вищевказаних спортсменів на нагородженні - призові не виплачуються.
Суддівська колегія залишає за собою право змінити систему розподілу призового фонду у разі реєстрації на змаганнях менше 55 учаників.

10. Дискваліфікації
Суддівська колегія змагань може дискваліфікувати будь-якого гравця, який:
- порушив положення даного регламенту.
- допустив в адресу організатора, представників організатора, суддів, спонсорів, інших гравців публічні образи, грубі висловлювання.
- за неспортивну поведінку, затягування часу.
- відмовився від фото/відео зйомок та інтерв'ю.
- вживав алкогольні напої.
- за куріння протягом матчу.
- за інші порушення відповідно до чинних на території України Правил.

11. Суддівська колегія
Головний суддя змагань - Руслан Кориненко.
Головний секретар - Олег Галицький.
Судді - Андрій Іванов,
       - Віктор Босик,
       - Віталій Небожинський,
       - Микола Скоропад.

Даний регламент є офіційним викликом на змаганняВсе самые интересные и оперативные бильярдные новости Украины и мира. Сильнейшие игроки. Лучшие матчи. Фото. Видео. Интервью. Экспертные оценки. 24 часа в сутки, 365 дней в году  с вами профессиональные новости из мира кия и шаров.

© BilliardNews.com.ua

Все права защищены. Публикация материалов разрешается только с указанием активной ссылки на первоисточник .