Международный турнир по московской пирамиде "Кубок Вертикали" - 2020 Турнир по бильярду

Міжнародний турнір з московської піраміди Кубок «Вертикалі» - 2020.

1.  Термін та місце проведення

Міжнародний турнір з московської піраміди Кубок «Вертикалі» - 2020 відбудеться з 25 по 28 січня в Харкові в БК «Вертикаль» за адресою: вулиця Маршала Бажанова, 28.

2.   Керівництво турніром

Керівництво турніром здійснює Оргкомітет. Головний суддя турніру Руслан Кориненко (національна категорія, Київ).

3.   Учасники турніру.

Турнір проводиться за участі 40 гравців, з яких 32 починають турнір з кваліфікації, а 8 персонально запрошених – з 1/8 фіналу. Реєстрація в турнірі проводиться шляхом переводу вступного внеску у розмірі 1 000 (одна тисяча) гривень на картку 4149 6293 8465 8662 з обов’язковим повідомленням організаторів. Після того, як на кваліфікацію зареєструється 32-й граввець, реєстрацію бдуе закрито. Протягом трьох днів з моменту припинення реєстрації відбудеться жеребкування і буде складено розклад ігор. Організатори залишають за собою право не розголошувати інформацію щодо запрошених гравців до самого початку турніру.

4.   Умови проведення.

4.1.  Турнір проводиться за правилами московської піраміди. В основу покладені діючі офіційні правила з комбінованої піраміди з наступними змінами: а) після зіграного свояка кулю знімає суперник б) після штрафу куля виставляється з полки на стол в) гра заказна за правилом – «куля-луза».

4.2.        32 учасники кваліфікації розбиті на 8 груп. В групах гра відбувається за системою до двох поразок до визначення переможця (сітка 4х1).

4.3.        Ігри кваліфікації проходять до 4 виграних партій та відбуваються 25-26 січня (субота-неділя).

4.4.        Вісім переможців кваліфікації та вісмка запрошених гравців 27-28 січня визначають переможця та призерів турніру.

4.5.        27 січня об 11:00 відбудеться жеребкування фінальної стадії.

11:15 – 1/8 фіналу.

14:00 – 1/8 фіналу.

18:00 – 1/4 фіналу.

Зустрічі 1/8 та 1/4 фіналу – до 5 перемог.

28 січня.

12:00 – 1/2 фіналу. До 5 перемог.

16:00 – Фінал. До 7 перемог у дві сесії з годинною перервою.

5. Форма одягу.

Форма одягу – строго парадна. Сорочка, брюки, жилет. Гравці, вдягнені не по формі, до участі в турнірі допущені не будуть.

6. Умови прийому учасників та фінансування.

Всі витрати учасників та тренерів на турнір, проїзд до місця проведення турніру та назад, добові, збереження заробітної плати, розміщення, харчування забезпечують організації, що відряджають.

Витрати на організацію турніру передбачаються за рахунок коштів приймаючої сторони, інших залучених коштів не бюджетних надходжень та частково за рахунок вступних внесків від учасників турніру.

 7. Відповідальність учасників турніру.

Учасники турніру зобов’язані виконувати усі вимоги правил гри та цього Положення.

Увага! Категорично забороняється вживання алкогольних напоїв під час проведення та у місці проведення турніру. Учасники, що будуть вживати алкогольні напої під час та у місці проведення турніру, будуть дискваліфіковані без попередження та без повернення стартового внеску.

Запізнення на гру, більш ніж на 10 хвилин – поразка в партії, більш, ніж на 20 хвилин – поразка в двох партіях, більш ніж на 30 хвилин – поразка у зустрічі.

Вживання нецензурної лайки під час гри після – після двох попереджень зараховується поразка у зустрічі.

Неявка на нагородження – не виплачуються призові.

Образи діями чи словами партнерів, членів суддівської колегії, глядачів під час, або після гри в місці проведення турнір, невиконання рішень суддівської колегії – поразка в зустрічі або дискваліфікація з турніру без повернення вступного внеску.

8. Благодійний внесок та призовий фонд.

Благодійний внесок становить 1 000 (одна тисяча) гривень та перераховуэться на картку 4149 6293 8465 8662.

Призовий фонд складає 50 000 (п’ятдесят тисяч) гривень та розподіляється на 8 місць:

1 – 20 000 (двадцять тисяч) гривень

2 – 10 000 (десять тисяч) гривень

3-4 – по 5 000 (п’ять тисяч) гривень

5-8 – по 2 500 (дві тисячі п’ятсот) гривень.

9. Інформаційна підтримка.

Інформаційну підтримку турніру забезпечують український більярдний портал BilliardNews, Ліга любителей більярду та сайт «Бильярд в Харькове».

Інформаційний партнер турніру в Республіці Білорусь – группа «Комільфо».

 

Турнирная Таблица

КОММЕНТИРОВАТЬ

Ввойдите, чтобы оставить комментарийВсе самые интересные и оперативные бильярдные новости Украины и мира. Сильнейшие игроки. Лучшие матчи. Фото. Видео. Интервью. Экспертные оценки. 24 часа в сутки, 365 дней в году  с вами профессиональные новости из мира кия и шаров.

© BilliardNews.com.ua

Все права защищены. Публикация материалов разрешается только с указанием активной ссылки на первоисточник .