Кубок України з більярдного спорту серед сеньйорів та ветеранів 2019 Турнир по бильярду

З 18 по 22 липня в Монастирищі Черкаської області відбудеться традиційний Кубок України серед сеньйорів та ветеранів. Гра - московська піраміда. Призовий фонд - 60 тисяч гривень, що розподіляється на три місця (25-20-15). Вступний внесок – 2 500 гривень. Брати участь можуть гравці 1979 р.н. та молодші.

В турнірі приймають участь 16 гравців, що зареєструються першими. Реєстрація відбувається тільки після сплати вступного внеску. Подробиці - у положенні.

ПОЛОЖЕННЯ

про проведення Кубку України з піраміди серед сеньйорів та ветеранів 2019.

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. МЕТА ТА ЗАВДАННЯ.

Змагання проводяться з метою розвитку та популяризації більярдного спорту в Україні та зокрема в Черкаській області, підвищення майстерності ветеранів та сеньйорів, визначення переможців.

1.2. ТЕРМІНИ ТА МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ.

Змагання проводяться в термін 18 (день приїзду)-22 липня 2019р. в більярдному клубі «Спорт Бар» - м. Монастирище, вул. Соборна, 123

1.3. ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ.

Керівництво організацією та проведенням змагань здійснює ГО «Піраміда» при підтримці Монастирищенської райдержадміністрації.

Керівництво та відповідальність за підготовку місць та безпосереднє проведення змагань покладається на більярдний клуб «Спорт Бар» та суддівську колегію.

Суддівська колегія виконує свої повноваження згідно з діючими правилами проведення змагань з більярдного спорту, які відповідають міжнародним правилам, затверджені міністерством України у справах сім'ї, молоді та спорту від 28 листопада 2001р. а також цього Положення.

У разі суперечок і розбіжностей остаточне рішення приймає суддівська колегія.

1.4. КАТЕГОРІЯ ЗМАГАНЬ.

Категорія: відкриті всеукраїнські

Дисципліна: московська піраміда. Офіційні міжнародні правила з комбінованої піраміди, що введені в дію з 01.01.2018 з наступними змінами:

1. Після забитого «свояка»  кулю знімає партнер.

2. Штраф - з полиці на стіл.

3. Джентльменське замовлення (кулі, які влучають в лузу прямо - без торкання інших куль та бортів - зараховуються, в інакших випадках треба замовляти ).

4. Після забитої випадкової кулі гру продовжує суперник.

 

1.5. ПОРЯДОК ПІДГОТОВКИ СПОРУД ТА ДОТРИМАННЯ БЕЗПЕКИ УЧАСНИКІВ І ГЛЯДАЧІВ ПРИ ПРОВЕДЕННІ ЗМАГАНЬ.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.12.1998 року № 2025 "Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів": підготовка спортивних споруд покладається на їх власників; контроль за підготовкою спортивних споруд та забезпеченням безпеки під час проведення змагань здійснює суддівська колегія, сформована та затверджена ГО «Піраміда»; власник спортивної споруди не менш ніж за 4 години до початку змагань зобов'язаний подати в суддівську колегію акт про його готовність до проведення змагань. Невиконання вимог, передбачених цим пунктом, що стали причиною виникнення надзвичайних обставин під час проведення змагань, тягне за собою відповідальність.

1.6. УЧАСНИКИ ЗМАГАНЬ.

До участі в змаганнях  запрошуються всі бажаючі 1979 р.н. та старші, які зареєструються певним чином.

Кількість учасників обмежена 16 спортсменами. Після реєстрації останнього шістнадцятого гравця реєстрація на турнір буде завершена. Проте організатори залишають за собою право розширити кількість учасників до 20. В такому випадку буде чотири призових місця.

1.7. ЗАЯВКИ.

Попередні іменні заявки  надаються з дня опублікування цього положення  шляхом переказу вступного внеску на карту Приватбанку 5168 7427 0095 2009 – Вадим Коваль,  (який в жодному випадку не повертається учаснику в випадку відмови від участі), після чого буде підтверджена реєстрація на сторінці турніру.

Увага! Реєстрація на турнір проводиться виключно після сплати вступного внеску! Обов’язково після сплати внеску повідомити про це організаторів!

Благодійні внески для учасників: 2500 грн.

1.8. УМОВИ ПРИЙОМУ ТА ФІНАНСУВАННЯ.

Всі витрати учасників і тренерів на змагання, проїзд до місця проведення змагань і назад, добові, збереження заробітної плати, розміщення, харчування забезпечують організації, що відряджають учасників.

Витрати на організацію змагань передбачаються за рахунок коштів приймаючої сторони, інших залучених позабюджетних надходжень і частково за рахунок благодійних внесків від учасників змагань.

1.9. ФОРМА ОДЯГУ.

Чорні класичні туфлі та брюки (з тканини зі стрілками, не джинси), біла або однотонна сорочка, жилет (за бажанням), краватка-метелик (за бажанням). Одяг учасників повинен бути охайним й акуратним.

Спортсмени, одягнені в невстановлену форму одягу, до змагань не допускаються!

1.10. РОЗМІЩЕННЯ.

Для проживання учасників пропонуються наступні готелі:

Євроотель «Монблан» - вулиця Гагаріна, 6, т. (067)5031030

Бюджетний готель:  вулиця Соборна, 125, т. (098)7759636

В більярдному клубі передбачене харчування комплексними обідами під час турніру.

1.11. ІНФОРМАЦІЙНІ СПОНСОРИ

Ліга Любителів Більярду www.llb.su

Більярдний портал www.billiardnews.com.ua

Місцеві телекомпанії та ЗМІ.

2. ПРОГРАМА ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ.

2.1. ФОРМАТ.

Змагання проводяться у 2 етапи.

Перший етап - кваліфікація. Гра в групах по 4 учасники. Перед початком формування груп проводиться розсіювання гравців:

1. Розсіюється кількість спортсменів, виходячи з кількості груп – по одному в кожну групу.

2. Розсіюються усі за територіальним принципом -  представники одного регіону (крім господарів) не можуть грати в одній групі.

Інші учасники груп визначаються сліпим жеребом - автоматично за допомогою системи проведення змагань «Більборд».

Ігри в групах проводяться по колу, кожний з кожним згідно розкладу ігор.

З кожної групи до другого етапу виходить по 2 спортсмена, які посіли 1-2 місця. Підсумкові місця в групах визначаються за наступними критеріями  та у послідовності:

1 - кількість виграних матчів;

2 - різниця виграних і програних партій

3 – особисті зустрічі

4 – кількість виграних партій

5 - жереб.

Другий етап – плей-оф. Спортсмени, які вийшли до другого етапу отримують індивідуальний посів, який залежить від результатів їхнього виступу на першому етапі і визначається такими критеріями і в такій послідовності:

  1. Місце, зайняте в групі.
  2. Кількість перемог.
  3. Різниця виграних і програних партій
  4. Відношення виграних і програних партій (виграних до загальної кількості партій)
  5. Жереб.

У випадку, якщо спортсмен отримав посів , після якого він має зустрітись з партнером, з яким зустрічались на першому етапі, спортсмен з нижчим посівом отримує номер посіву на один нижче, або вище у відповідності до своєї групи.

2.2. РЕГЛАМЕНТ.

До уваги учасників!!! Максимальна кількість проведених матчів за ігровий день складає 2.

18.07.2019  – День приїзду

19.07.2019 -  09.00 - 10.00 - тренування учасників, 10:00 - 10:30 - жеребкування,

10:30 - 11:00 - урочисте відкриття змагань

19.07.2019 – 1 етап  - 1-2 тур для 1 та 2 групи

20.07.2019  – 1 етап  - 1-2 тур для 3 та 4 групи

21.07.2019  – 3 тур та чвертьфінал.

22.07.2019 - півфінали, малий та головний фінали. Після закінчення фіналів проводитиметься нагородження призерів.

На першому етапі матчі проводяться до 3 виграних партій. В чвертьфіналі – до 3 виграних партій. Починаючи з півфіналів - до 4 виграних партій.

Переможець визначається в  фінальній зустрічі.

2.3. Призовий фонд і нагородження.

Призовий фонд складає 60 000 грн та розподіляється наступним чином:

1 місце - 25 000 грн.

2 місце - 20 000 грн.

3 місце - 15 000 грн.

Увага! Організатори попереджають учасників, що при будь-якій спробі неспортивного розподілу призового фонду (т.зв. «розпил»), результати таких сумнівних зустрічей будуть анульовані, а їх учасники зняти з турніру без виплати призових.

Всі призери мають бути на церемонії нагородження у встановленій формі одягу. В противному випадку організатори залишають за собою право не нагороджувати порушників.

2.4. Суддівська колегія.

Головний суддя змагань – Руслан Кориненко, національна категорія, м. Харків (093)183-66-33.
Всі основні умови проведення турніру розроблені суддею міжнародної категорії Сергієм Шохіним.
Це Положення є офіційним запрошенням на турнір.

Турнирная Таблица

КОММЕНТИРОВАТЬ

Ввойдите, чтобы оставить комментарийВсе самые интересные и оперативные бильярдные новости Украины и мира. Сильнейшие игроки. Лучшие матчи. Фото. Видео. Интервью. Экспертные оценки. 24 часа в сутки, 365 дней в году  с вами профессиональные новости из мира кия и шаров.

© BilliardNews.com.ua

Все права защищены. Публикация материалов разрешается только с указанием активной ссылки на первоисточник .