Кубок Києва. Піраміда "Buffalo". 1 тур Турнир по бильярду

Положення про проведення Кубку Києва з більярдного спорту (піраміда «BUFFALO»)

Відокремлений підрозділ Федерації спортивного більярду України у співпраці з більярдним клубом та більярдною фабрикою «Buffalo» презентує Кубок Києва з більярдного спорту. Кубок складається з чотирьох турів та фіналу. Всі тури відбудуться за Офіційними міжнародними правилами з вільної піраміди, що набули чинності з 01.01.2018 р., з наступними змінами (за правилами «Buffalo»):

1) для правильного початкового удару достатньо, щоб биток виконав правило відіграшу;

2) правило відіграшу:

а) правильним відіграшем є удар битком по прицільній кулі, у результаті чого одна з куль торкається двох бортів, а інша – здійснює перекат лінії середини поля, або ж одна з куль виконує обидві умови;

б) у випадку передачі руху третім кулям, виконання умов відіграшу ними також зараховується;

в) черговість виконання умов не має значення;

г) торкання кулею двох бортів у зоні кутової лузи, та одного борту у зоні середньої лузи також зараховується як правильний відіграш (виняток: атака середньої лузи прицільним шаром була здійснена з «пасивної зони». Зона лузи визначається таким чином: куля ставиться в лузі максимально близько до місця падіння, друга ставиться з торканнями першої кулі і борту. Відмітка наноситься на борт по краю другої кулі перпендикулярно борту. Аналогічно на іншому борту. «Пасивна зона» це ігрове поле поміж уявною лінією, що проведена від центру малого борту до центру середньої лузи, і великим бортом, який прилягає до неї);

3) у випадку штрафу, порушник знімає кулю зі своєї полиці та виставляє її на передню відмітку (якщо під час штрафу у порушника не має зіграних куль, виставляється перша ж зіграна ним куля у цій партії);

4) гра є замовною (кулі, які впали у лузу випадково, зараховуються за умов, якщо в ударі брали участь не більше двох куль та не більше одного борту, все інше повинно бути  об'явлено).

Календар Кубку Києва.
1 тур – 16-17 березня
2 тур – 13-14 квітня
3 тур – 7-8 вересня
4 тур – 9-10 листопада
Фінал – 7-8 грудня.

Всі тури Кубку Києва є рейтинговими. За сумою очок за 4 тури буде виявлено 16 найкращих, котрі розіграють у фіналі головний приз. Переможець фіналу отримає Кубок Києва – 2019. При цьому рейтингові очки, здобуті у турнірах Кубку Києва будуть зараховані до загального рейтингу київських гравців.

Кубок Києва проводиться окремо серед чоловіків та жінок. Вступний внесок на кожний тур – 500 гривень (жінки – 400 гривень). Призовий фонд – 80% внесків + 10 000 гривень (8000 гривень у чоловічому турнірі, 2000 гривень – у жіночому). У чоловіків призовий фонд буде розподілятись на 8 (до 40 учасників включно) чи на 16 (41 і більше) місць. У жінок – на 4 (9 і більше учасниць), або на 2 (8 і менше) місця.

Кваліфікація першого туру чоловічого турніру проходить у форматі групових турнірів (по 4, як виняток, 5 гравців в групі). Зустрічі відбуваються до 4 перемог. Плей-оф з 1/8 фіналу – до 5 перемог. Фінал – до 6 перемог. Починаючи з другого туру вісімка найкращих гравців буде починати турнір з 1/8 фіналу. При цьому поразка сіяного гравця в першому турі позбавляє його можливості отримати як рейтингові очки, так і грошову винагороду. Розсіювання гравців в першому турі не відбуватиметься, надалі – за рейтингом Кубку Києва.

Кваліфікація першого туру жіночого турніру також проходить у форматі групових турнірів (1-2 групи, в залежності від кількості учасниць). Дистанція зустрічей та формат плей-оф буде визначений в залежності від кількості учасниць. Починаючи з другого туру, дві найкращих за рейтингом будуть починати турнір зі стадії плей-оф (1/2 чи 1/4 фіналу). При цьому поразка сіяного гравця в першому турі позбавляє його можливості отримати як рейтингові очки, так і грошову винагороду. Розсіювання гравців в першому турі не відбуватиметься, надалі – за рейтингом Кубку Києва.

Перший тур. Положення.

Перший тур Кубку Києва-2019 з вільної піраміди за правилами «Buffalo» відбудеться 16-17 березня в БК «Buffalo» (вул. Ревуцького, 46).

Реєстрація – 16 березня з 10:00 до 11:00.
Кваліфікаційні змагання – 16 березня з 11:00.
Плей-оф – 17 березня з 11:00.

Турніри проводяться окремо серед жінок і серед чоловіків. При цьому жінки мають змогу прийняти участь в обох турнірах.

Кваліфікація чоловічого турніру проходить у форматі групових турнірів (по 4, як виняток, 5 гравців в групі). Зустрічі відбуваються до 4 перемог. Плей-оф з 1/8 фіналу – до 5 перемог. Фінал – до 6 перемог.

Кваліфікація жіночого турніру також проходить у форматі групових турнірів (1-2 групи, в залежності від кількості учасниць). Дистанція зустрічей та формат плей-оф буде визначений в залежності від кількості учасниць.

Вступний внесок – 500 гривень (жінки – 400 гривень). Призовий фонд – 80% внесків + 10 000 гривень (8000 гривень у чоловічому турнірі, 2000 гривень – у жіночому). У чоловіків призовий фонд буде розподілятись на 8 (до 40 учасників включно) чи на 16 (41 і більше) місць. У жінок – на 4 (9 і більше учасниць), або на 2 (8 і менше) місця.
Розподіл призового фонду:
На 2 місця. 1- 70%, 2 – 30%.
На 4 місця. 1- 50%, 2 – 30%, 3-4 – по 10%
На 8 місць. 1 – 40%, 2 – 20%, 3-4 – по 10%, 5-8 – по 5%.
На 16 місць. 1 – 36%, 2- 16%, 3-4 – по 8%, 5-8- по 4%, 9-16 – по 2%.

Форма одягу: класична. Брюки (не джинси), однотонна сорочка, жилет або блуза у жінок.

Інформаційна підтримка: сайт billiardnews.com.ua, сторінка БН у Facebook , офіційна сторінка відокремленого підрозділу ФСБУ у Києві у Facebook.

Турнирная Таблица

КОММЕНТИРОВАТЬ

Ввойдите, чтобы оставить комментарийВсе самые интересные и оперативные бильярдные новости Украины и мира. Сильнейшие игроки. Лучшие матчи. Фото. Видео. Интервью. Экспертные оценки. 24 часа в сутки, 365 дней в году  с вами профессиональные новости из мира кия и шаров.

© BilliardNews.com.ua

Все права защищены. Публикация материалов разрешается только с указанием активной ссылки на первоисточник .