Кубок Украинской бильярдной ассоциации - 2019 Турнир по бильярду

Р Е Г Л А М Е Н Т

Кубка Української більярдної асоціації

1. Строки и місце проведення

Кубка Української більярдної асоціації (далі – Кубок)

проводиться з 19 по 23 січня 2019 року в Києві в:

БК «ЛІДЕР»  – вул. Семена Скляренка, буд. 5, 3-й поверх;

БК «ПЛАТОН»  – вул. Кудряшова, буд. 20-А, 2-й поверх.

2. Попередня заявка на участь і реєстрація гравців.
Попередню заявку на участь у Кубку можуть подавати гравці без обмежень щодо спортивних класів, належності до організацій спортивного спрямування, полу, віку, громадянства (в тому числі особи без громадянства), яким не заборонений компетентними органами держави в’їзд на територію України. Увага! Суддівська колегія має право відмовити в участі в Кубку гравцям, що протягом 2018 року брали участь в турнірах, які проводились на тимчасово непідконтрольних Україні територіях.

Попередні заявки приймаються по електронній пошті суддівської колегії  ukrkorall@gmail.com, а також по Viber та Wats App : +38(093)183-66-33.

Особиста реєстрація гравців проводиться суддівською колегією 18 січня 2019 року з 12-00 до 20-00 за адресою: БК «ЛІДЕР», вул. Семена Скляренка, буд. 5, 3-й поверх.

3. Вступний внесок

Вступний внесок спрямовується на карточку № 5218572220896893 (Олександр Гуденко) у ПриватБанку.

Вступний внесок для одного гравця складає 600 (шістсот) гривень, за виключенням осіб пенсійного віку (чоловіки – від 60 років і вище, жінки – від 55), а також неповнолітніх (яким на початок туру не виповнилося 16 років), для яких вступний внесок складає 300 (триста) гривень з кожної особи.

4. Сіяння гравців

Сіяння зареєстрованих та допущених до Кубку гравців здійснюватиметься Суддівською колегією 18 січня 2019 р. з 20-00 до 21-00 за результатами фінального рейтингу UBA CUP сезону 2017/2018.

Розклад ігор буде опублікований 18 січня 2019 р. після 21-00 на сайтах Billiardnews та Української більярдної асоціації.

Увага! Допуск своєчасно не зареєстрованих учасників до Кубку учасників після публікації розкладу ігор неможливий!

5. Порядок проведення і розклад змагань

Кубок триватиме протягом п’яти днів, починаючи з суботи, 19 січня, і завершуючи середою, 23 січня 2019 року.

 

19-20 січня (субота-неділя) проводитиметься кваліфікація в групах з 4-5 осіб, де кожний гравець грає з усіма іншими гравцями з групи за розкладом (круговий формат). До наступного формату – гра на вибуття або плей-оф – виходять перших три гравця (перших два гравця – з груп, де змагаються по 4 гравці).

Гра на вибуття розпочинається з понеділка, 21 січня. Грається по два кола на день (виключення: у випадку великої кількості гравців і виходу до плей-оф більше 64 учасників, у понеділок можуть гратися три кола – з 1/64 по 1/16 фіналу). У вівторок, 22 січня, тривають матчі 1/8 і 1/4 фіналу. У середу, 23 січня, – півфінали і фінал.

Таким чином:

19 січня, субота, БК «ЛІДЕР»

11:00   -  відкриття Кубку
11:30   -   початок ігор

20 січня, неділя, БК «ЛІДЕР»

11-00   -  початок ігор

21 січня, понеділок, БК «ЛІДЕР»

11:00 – 1/64 фіналу (у випадку участі в змаганнях 110 гравців і більше)

15:00 – 1/32 фіналу

19:00 – 1/16 фіналу

22 січня, вівторок, БК «ЛІДЕР»

11:00 – 1/8 фіналу

15:00 – 1/4 фіналу

23 січня, середа, БК «Платон»

11:00 – 1/2 фіналу

14:00 – фінал, закриття Кубку, нагородження переможців.

Тривалість одного матчу:

групові змагання   – до 6 перемог;

плей-оф    – до  7 перемог;

фінал   – до 10 перемог (у дві сесії з перервою на одну годину).

Критерії розподілу місць у групах:
1. Кількість перемог
2. Особиста зустріч (УВАГА!)
3. Різниця виграних та програних партій.
4. Кількість виграних партій.
5. Різниця куль.
6. Жереб.

По результатах групових турнірів буде сформовано сітку плей-оф.
Критерії формування сітки плей-оф.
1. Місце, зайняте в групі.
2. Кількість перемог (при порівнянні гравців з груп з різною кількістю учасників - співвідношення перемог та поразок).
3. Різниця виграних та програних партій (при порівнянні гравців з груп з різною кількістю учасників - співвідношення виграних та програних партій).
4. Кількість виграних партій.
5. Різниця куль (при порівнянні гравців з груп з різною кількістю учасників - співвідношення куль).
6. Жереб.

6. Правила

Фінальний тур UBA Cup 2017/2018 відбудеться з вільної піраміди за Офіційними міжнародними правилами з вільної піраміди, що набули чинності з 01.01.2018 р., з наступними змінами (за правилами Buffalo):

1) для правильного початкового удару достатньо, щоб биток виконав правило відіграшу;

2) правило відіграшу:

а) правильним відіграшем є удар битком по прицільній кулі, у результаті чого одна з куль торкається двох бортів, а інша – здійснює перекат лінії середини поля, або ж одна з куль виконує обидві умови;

б) у випадку передачі руху третім кулям, виконання умов відіграшу ними також зараховується;

в) черговість виконання умов не має значення;

г) торкання кулею двох бортів у зоні лузи також зараховується як правильний відіграш (виняток: атака середньої лузи прицільним шаром була здійснена з “пасивної зони”. Зона лузи визначається таким чином: куля ставиться в лузі максимально близько до місця падіння, другий ставиться з торканнями першої кулі і борту. Відмітка наноситься на борт по краю другої кулі перпендикулярно борту. Аналогічно на іншому борту. “Пасивна зона” це ігрове поле поміж уявною лінією, що проведена від центру малого борту до центру середньої лузи, і великим бортом, який прилягає до неї);

3) у випадку штрафу, порушник знімає кулю зі своєї полиці та виставляє її на передню відмітку (якщо під час штрафу у порушника не має зіграних куль, виставляється перша ж зіграна ним куля у цій партії);

4) гра є замовною (кулі, які впали у лузу випадково, зараховуються за умов, якщо в ударі брали участь не більше двох куль та не більше одного борту, все інше повинно бути  об'явлено).

6. Арбітраж

Арбітражні функції під час проведення Кубку виконує Суддівська колегія на чолі з Головним суддею – Русланом Кориненком.

8. Призовий фонд

Призовий фонд Кубку складає 100 000 (сто тисяч) гривень і розподіляється наступним чином на 32 місця:

1 місце            - 20 000 (двадцять тисяч) гривень

2 місце            - 14 000 (чотирнадцять тисяч) гривень

3-4 місця        - по 8 000 (вісім тисяч) гривень

5-8 місця        - по 4 500 (чотири тисячі п’ятсот) гривень

9-16 місця      - по 2 000 (дві тисячі) гривень

17-32 місця    по 1 000 (тисячі) гривень.

 

9. Форма одягу і поведінка гравців

Форма одягу гравців, що передбачена діючими Правилами спортивних змагань з більярдного спорту, є обов’язковою під час відкриття туру, проведення ігор, церемонії нагородження і закриття туру, а також заходів, організованих Оргкомітетом для спортсменів і представників ЗМІ (аудіовізуальні зйомки, фотосесії, прес-конференції, інтерв’ю тощо).

Забороняється застосування будь-якої зовнішньої реклами у будь-якому вигляді на спортивній формі, крім реклами найменування країни і спортивного клубу (організації, об’єднання), які представляє спортсмен або спонсорували спортсмена, а також реклами, що виготовлена і надана Оргкомітетом, і яка є обов’язковою для використання кожним гравцем під час заходів, передбачених вище.

Вживання гравцями алкоголю, допінгу, будь-яких інших стимуляторів на змаганнях, використання електронних пристроїв зв’язку під час проведення матчу (за винятком перерв у грі) категорично забороняється Положенням та цим Регламентом.

10. Підготовка місць проведення і безпека змагань

Установи-співорганізатори відповідають за підготовку місць проведення змагань і безпеку під час їх проведення у порядку, передбаченому Постановою Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року № 2025 “Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів”.

Цей Регламент є офіційним викликом на змагання.

Турнирная Таблица

КОММЕНТИРОВАТЬ

Ввойдите, чтобы оставить комментарийВсе самые интересные и оперативные бильярдные новости Украины и мира. Сильнейшие игроки. Лучшие матчи. Фото. Видео. Интервью. Экспертные оценки. 24 часа в сутки, 365 дней в году  с вами профессиональные новости из мира кия и шаров.

© BilliardNews.com.ua

Все права защищены. Публикация материалов разрешается только с указанием активной ссылки на первоисточник .