Кубок Украины по комбинированной пирамиде 2018 Турнир по бильярду

Кубок України з більярдного спорту “Комбінована піраміда”

(чоловіки, жінки)

 

1.Місце проведення.

м. Львів, більярдний клуб «ZOVEX».

вул.Зелена, 147 (ТЦ «Арсен» 2-й поверх) - 17 столів ТМ«Buffalo»

тел. для довідок: +38(067)6740988

 

2. Регламент турніру.

Кубок України 2018 з більярдного спорту “Комбінована піраміда”  (надалі - Турнір або Змагання) проводиться з комбінованої піраміди за діючими правилами Міжнародної конфедерації піраміди.

День приїзду – 31 серпня.

Реєстрація учасників в БК «ZOVEX» - 31 серпня з 17:00 до 20:00, після закінчення реєстрації - жеребкування. Гравці, які до закінчення реєстрації не підтвердять свою участь до змагань допущені не будуть.

Розминка - 01 вересня з 10:00 до 11:00

Урочисте відкриття змагань - 01 вересня об 11:00.

Кваліфікаційні ігри:

01 вересня з 11:00

02 вересня з 10:00

Ігри плей-оф:

1/16 (1/32) фіналу - 02 вересня, після закінчення ігор кваліфікації;

⅛ та ¼ фіналу - 03 вересня;

1/2 фіналу та фінал - 04 вересня.

Після завершення фіналу - урочиста церемонія нагородження переможців.

УВАГА! Ігри плей-оф пройдуть у два дні замість одного тому що Кубок України буде знімати телебачення! Ігри ⅛, ¼ та ½ фіналу будуть проводитись попарно у дві денні сесії - для зйомок у телевізійному форматі та трансляції на телеканалі XSport.

Увага! На етапі кваліфікації всі учасники будуть розбиті на групи по 4-5 гравців. Перші та другі номери в групах будуть визначені та розсіяні згідно з діючим рейтингом ФСБУ (чоловіки, жінки), треті номери - за територіальним принципом, решта гравців - за сліпим жеребкуванням.У групах - кругова система. Кожен учасник турніру проведе не менше трьох матчів. У етап плей-оф виходять по два гравці з кожної групи. Критерії визначення місць:

1. Кількість перемог у всіх матчах.

2. Різниця виграних / програних партій у всіх матчах.

3. Кількість виграних партій.
4. Особисті зустрічі.

5. Жеребкування.

Плей-оф. Беруть участь по два або три найсильніших гравці з кожної групи. Сітка плей-оф формується на підставі посіву за результатами групового турніру. Для визначення номера посіву враховуються такі показники:

1. Місце, зайняте в групі.

2. Кількість перемог у всіх матчах.

3. Різниця виграних / програних партій у всіх матчах.

4. Кількість виграних партій.
5. Жеребкування.

При цьому при посіві гравців враховується той факт, що два гравці з однієї групи не можуть зустрітися між собою в першому колі плей-оф.

 

Матчі кваліфікаційного раунду проводяться до трьох виграних партій.

Плей-оф по 1/16 включно до 4-х виграних партій;

⅛, ¼ фіналу та півфінал - до 5-ти виграних партій.

Фінал - до 7-ми виграних партій.

 

 

3. Учасники турніру.

До участі у Кубку ZOVEX 2017 запрошуються всі бажаючі. Кількість учасників необмежена.

Попередня реєстрація учасників відбувається шляхом подання заявок встановленої форми від обласних та міських підрозділів або особисто від гравців на електронну пошту організатора ________ . Також гравці мають можливість самостійно попередньо зареєструватись в режимі онлайн за посиланням ____________ . Онлайн-реєстрація закінчується 31.08 о 17:00, після чого гравцям, які не включені в заявку від жодного осередку потрібно підтвердити процедуру реєстрації безпосередньо у місці проведення змагань. Очна реєстрація закінчується в п’ятницю 31.08 о 20:00. Гравці, які до цього часу не підтвердять свою участь, до участі в жеребкування та змаганнях не допускаються.

 

 

4. Форма одягу.

Кваліфікація - форма одягу клас “Б” - туфлі, однотонні брюки та сорочка або футболка-поло, Принцип “повсякденної елегантності” - ОБОВ’ЯЗКОВИЙ.

Плей-оф з ⅛ фіналу - форма одягу клас «А» - туфлі, однотонні брюки та сорочка, жилет, метелик).

Гравці, чий одяг не відповідатиме цим вимогам, до участі у відповідних стадіях турніру допущені не будуть!

 

5.  Керівництво змаганнями.

Загальне керівництво організацією та проведенням змагань здійснють Міністерство молоді та спорту України та Федерація спортивного більярду України (далі - Федерація).

Керівництво та відповідальність за підготовку місць та безпосереднє проведення змагань покладається на більярдні клуби «ZOVEX», відокремлений підрозділ ФСБУ у Львівській області та Головну суддівську колегію, сформовану і затверджену Федерацією.

Головна суддівська колегія виконує свої повноваження згідно з діючими правилами з більярдного спорту, які відповідають міжнародним правилам, затверджені Федерацією та Міністерством України у справах сім'ї, молоді та спорту від 28 листопада 2001р. а також цього Положення.

У разі суперечок і розбіжностей остаточне рішення приймає Головна суддівська колегія.

Головний суддя  - Ігор Ковтун, тел.: +38(050)71550488, +38(067)2934222 e-mail: ____________

 

 

6. Порядок підготовки споруд та дотримання безпеки учасників і глядачів при проведенні змагань.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.12.1998 року № 2025 "Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів": підготовка спортивних споруд покладається на їх власників (орендарів); контроль за підготовкою спортивних споруд та забезпеченням безпеки під час проведення змагань здійснюють Головні суддівські колегії, сформовані та затверджені Федерацією; власник (орендар) спортивної споруди не менш ніж за 4 години до початку змагань зобов'язаний подати в Головну суддівську колегію акт про його готовність до проведення змагань. Невиконання вимог, передбачених цим пунктом, що стали причиною виникнення надзвичайних обставин під час проведення змагань, тягне за собою відповідальність.

 

 

 

7. Умови прийому та фінансування.

Всі витрати учасників і тренерів на участь в змаганнях, проїзд до місця проведення змагань і назад, добові, збереження заробітної плати, розміщення, харчування забезпечують організації, що відряджають або учасники за рахунок власних коштів.

Витрати на організацію змагань - за рахунок приймаючої сторони, інших залучених позабюджетних надходжень і частково за рахунок благодійних внесків від учасників змагань.

Благодійний внесок для учасників з України та інших країн становить 400 (чотириста) гривень. Для юнаків до 18-ти років, ветеранів після 60-ти років, жінок та дівчат - 300 гривень.

 

8. Нагородження та призовий фонд.

Переможеці жіночого та чоловічого турніру нагороджуються почесними кубками від організаторів, призери - медалями та дипломами відповідних ступенів.

Призовий фонд турніру формується із 70% від суми вступних внесків + 10.000 гривень (чоловіки), + 5.000 гривень (жінки) та розподіляється наступним чином:

 

чоловіки

1 – 25%

2 – 15%

3-4 – по 10%

5-8 – по 5%

9-16 - по 2,5%

 

жінки

1 – 40%

2 – 25%

3-4 – по 17,5%

 

Увага! Всі призери повинні бути присутніми на нагородженні у встановленій формі одягу.

У разі невиконання цього пункту, організатори залишають за собою право на невиплату призових гравцям, які не присутні на нагородженні.

 

9. Розміщення учасників.

Для проживання учасників будуть запропоновані готелі міста та квартири в приватному секторі. З питань розміщення у приватному секторі для уникнення шахрайства звертатись за тел: +38(068)8592913, Марія.

 

10. Інформаційна підтримка.

Інформаційну підтримку турніру здійснюють:

Український більярдний сайт «Більярдньюс» (www.billiardnews.com.ua, https://www.facebook.com/billiardnews.com.ua/)

Федерація спортивного більярду України - http://billiard.net.ua/

Федерація більярдного спорту Львівської області (www.billiard.lviv.ua, www.facebook.com/billiard.lviv).

Дане положення є запрошенням на турнір.

Турнирная Таблица

КОММЕНТИРОВАТЬ

Ввойдите, чтобы оставить комментарийВсе самые интересные и оперативные бильярдные новости Украины и мира. Сильнейшие игроки. Лучшие матчи. Фото. Видео. Интервью. Экспертные оценки. 24 часа в сутки, 365 дней в году  с вами профессиональные новости из мира кия и шаров.

© BilliardNews.com.ua

Все права защищены. Публикация материалов разрешается только с указанием активной ссылки на первоисточник .