Владислав Волик - майстер та чемпіон

Владислав Волик став чемпіоном України з комбінованої піраміди. На чемпіонаті в Ровно Владислав досяг своєї мрії – спочатку виконав норматив майстра спорту, а потім й виграв чемпіонат країни.

В рівненському БК «Глобус» визначилась чемпіонка України з комбінованої піраміди, та добігла кінця кваліфікація чоловічого турніру.

Кластер. Второе рождение (?!) и третья победа Клестова

В киевском БК «Лидер» в эти выходные вспомнили игру, по которой уже три года не проводили турниры. Речь о кластере, который стал настоящей сенсацией 2017 года. Тогда было проведено пять турниров, три первых из которых выиграл Павел Радионов, а два последующих – Андрей Клестов. Также турнир по кластеру провел в Калинковичах ныне покойный Виктор Адамович Колосов. Но затем, по целому ряду причин, кластер был вытеснен своей «лайт-версией» пирамидой «Buffalo». Наблюдение за нынешним турниром навело на мысль, что может быть и не зря.

ВіlliardNews. Календар на найближчі місяці

Пропонуємо вашій увазі календар турнірів BilliardNews (турніри, що організуються, проводяться, транслюються та підтримуються нашим порталом) на кінець лютого – квітень 2021 року.

Степан Мирончук здобуває Кубок "Алагер"

Степан Мирончук став переможцем ветеранського Кубку «Алагер», що відбувся у Львові. Турнір з московської піраміди, що відбувся в однойменному клубі на вулиці Сихівській, зібрав 31 ветерана більярду з України та Грузії (Амадій Кочібая).

"Комбінований вікенд" України. Рівне та всі-всі-всі

В суботу та неділю в багатьох регіонах України відбулись чемпіонати областей з комбінованої піраміди. Вже другий рік лідером у розвитку регіонального більярду є Рівне. Саме тут зараз найбільша кількість учасників, найвищі призові фонди, один з найкращих клубів. Одним словом – Миколою Скоропадом та Олегом Галицьким за підтримки керівництва клуба «Глобус» побудована серйозна система. Рівне вирішило прийняти чемпіонат України, який почнеться 26 лютого, і питання тільки в тому, щоби їм не завадили провести турнір вже на звичному для цього міста високому рівні.

Родионов - Галушко: суперматч в харьковском финале

Серия ярчайших матчей, удивительный по драматизму финал – в Харькове завершился чемпионат области по комбинированной пирамиде. Этот турнир был первым после тяжелейшей утраты, постигшей город. Смерти Игоря Шаповала – человека, в последние годы вложившего не только немалые средства, но и всю душу в развитие бильярда в городе. Турнир проходил в клубе «Вертикаль», который был полностью переоборудован Игорем: поставлены новые столы «Buffalo», установлены системы для видео-трансляций и электронные табло, закуплены новые легкие шары. Проводили турнир известные харьковские игроки: новый руководитель областной федерации Олег Галушко и Богдан Шугалей.

Минуло менше тижня з моменту закінчення першого туру Української сеньорської ліги, а вже можна казати, що цей проект знайшов всебічну підтримку. Вже розпочалась реєстрація на наступний другий тур, що пройде з 20 по 23 березня у Києві, і призовий фонд на якому буде більше, ніж у Харкові. До проведення турнірів підключаються Вінниця, Львів, Одеса, Рівне.

Белозеров проиграл. В Николаеве. Баклажкову

За последние полгода Дмитрий Белозеров выиграл в Украине три крупных турнира, не потерпев ни одного поражения. И вот, наконец, то, что не удалось ни Клестову, ни Перкуну, ни Радионову, сделал в родном городе чемпиона мира Илья Баклажков.

Казанське "срібло" Артема Моїсеєнка

Артем Моїсеєнко зайняв друге місце на міжнародному турнірі пам’яті Мазітова, що закінчився напередодні у російській Казані. Свого часу один з лідерів українського більярду вже досить давно не грав на серйозних турнірах, і дехто навіть почав забувати про Артема. Але Моїсеєнко довів, що він, як і раніше, в повному порядку и готовий досягати непоганих результатів.Все самые интересные и оперативные бильярдные новости Украины и мира. Сильнейшие игроки. Лучшие матчи. Фото. Видео. Интервью. Экспертные оценки. 24 часа в сутки, 365 дней в году  с вами профессиональные новости из мира кия и шаров.

© BilliardNews.com.ua

Все права защищены. Публикация материалов разрешается только с указанием активной ссылки на первоисточник .