"Шлях до успіху". В Києві перемагає Бойко, в Кропивницькому - Лісовенко

11 февраля 2019
Автор : Ruslan Korynenko Просмотры : 174

Яскравим та насиченим серйозними брейками вийшов перший раунд турніру «Шлях до успіху», що закінчився напередодні у київському БК «Лідер».

Турнір зібрав 31 гравця з України, Білорусі та Молдови. Дуже сильну гру продемонстрували Юліан Бойко та Сергій Ісаєнко. До фіналу Юліан програв лише один фрейм у чотирьох зустрічах, Сергій – жодного у п’яти.

Бойко в першій зустрічі здолав з рахунком 3:0 Павла Бачу з Молдови, зробивши брейки 63, 57 та 56 очок – дуже яскравий результат. В наступній зустрічі нічого не зміг зробити з Юліаном лідер білоруського снукеру, свого часу перемагавший в «Лідері» на чемпіонаті України Сергій Мельничонок. Знову 3:0 і серія 63 очки. За три фрейми білорус набрав лише 40 очок.

В 1/4 фіналу Бойко здолав дворазового чемпіона України зі снукеру Сергія Пєтраша. Сергій виграв перший фрейм, але потім Юліан взяв три фрейми поспіль, та знов відмітився двома брейками 50+ - 61 та 50 очок. Фіналіст Кубку України Дмитро Осипенко у півфіналі не зміг виграти у Бойка жодного фрейму. Знов 3:0 і брейк 62 очки у виконанні Юліана.

Сергій Ісаєнко почав з перемоги 2:0 над Олександром Міщуком, вже у першому фреймі на турнірі зробивши брейк 76 очок. Далі з рахунком 3:0 був обіграний Вадим Корягін. Найвищий брейк Ісаєнка у цій зустрічі – 44 очки, були ще три підходи по 20+. У зустрічі за вихід у плей-оф Ісаєнко з тим же «сухим» рахунком переграє Сергія Пєтраша, зробивши брейки 64, 55, 33, 31 та 24 очки.

Чвертьфінал. Суперник Ісаєнка – універсал Владислав Волик, однаково сильно граючий як у снукер, так і у піраміду. Але перевага Ісаєнка повна – 3:0, з брейками 41, 32, 31, 25(двічі) очок.

В півфіналі Ісаєнко не залишив шансів гостю з Білорусі Кирилу Марголіну. Чергові 3:0 та брейк 68 очок. Марголін з Осипенком розділили третє місце, а до фіналу вийшли Ісаєнко та Бойко.

Юліан починає з трьох поспіль виграних фреймів, зробивши в них брейки 51, 42 и 34 очки. Ісаєнко відповідає брейком 70 очок – 1:3. П’ятий фрейм на кольорових кулях бере Юліан, шостий – Сергій. 4:2, а у заключному фреймі Бойко робить серію 47 очок і встановлює остаточний результат – 5:2. Юліан Бойко – переможець турніру!

Паралельно в Кропивицькому відбувся жіночий «Шлях до успіху», зібравший 17 учасниць з чотирьох міст України. Перемога дісталася Маргариті Лісовенко, яка у фіналі з рахунком 2:1 здолала тернополянку Юлію Малахову. Третє місце посіли Ганна Лісовенко та Поліна Самойленко.

Найвищий брейк – 37 очок на рахунку 11-річної (!) Дарьї Шашиной зі знам’янської академії снукеру.

Комментарии

Войдите, чтобы оставить комментарийВсе самые интересные и оперативные бильярдные новости Украины и мира. Сильнейшие игроки. Лучшие матчи. Фото. Видео. Интервью. Экспертные оценки. 24 часа в сутки, 365 дней в году  с вами профессиональные новости из мира кия и шаров.

© BilliardNews.com.ua

Все права защищены. Публикация материалов разрешается только с указанием активной ссылки на первоисточник .