Антон Казаков - володар Кубку України!

04 февраля 2019
Автор : Ruslan Korynenko Просмотры : 255

Вирішальний матч першого етапу Кубку України зі снукеру між представником нашого клубу Антоном Казаковим та Дмитром Осипенком тривав майже три години.

Вже з першого фрейму юний Казаков дав зрозуміти своєму опонентові, що здолати його буде дуже непросто, і заклав фундамент для перемоги (68-28). Осипенко дав відсіч вже у наступному підході до столу, впевнено зрівнявши рахунок з серіями в 22 та 20 очок (17-72). Після невеликої паузи Казаков знову виривається вперед у дуже важливому фреймі, де шальки терезів коливалися від одного гравця до іншого (63-38). Кілька помилок киянина у четвертому фреймі – і Антон не втрачає нагоди впритул наблизитися до перемоги (72-25). П’ятий підхід до столу стає останнім. Розкривши позицію, Осипенко знову хибить, а Казаков натомість демонструє, що не випадково потрапив до фіналу: однією серією в 59 очок він не лише здобуває перемогу у фреймі (74-12) та матчі (4-1), а й покращує досі найрезультативнішу на турнірі серію Алана Трігга (57 очок). Дубль Казакова в одному фіналі. Вітаємо юного снукериста, який грає за БК «Snooker Lviv», з перемогою і бажаємо подальших звершень у цьому виді спорту.

Брейки 40+:

  1. Антон Казаков – 59;
  2. Алан Трігг – 57;
  3. Сергій Петраш, Дмитро Осипенко – 41.

Павло Будчик

Комментарии

Войдите, чтобы оставить комментарийВсе самые интересные и оперативные бильярдные новости Украины и мира. Сильнейшие игроки. Лучшие матчи. Фото. Видео. Интервью. Экспертные оценки. 24 часа в сутки, 365 дней в году  с вами профессиональные новости из мира кия и шаров.

© BilliardNews.com.ua

Все права защищены. Публикация материалов разрешается только с указанием активной ссылки на первоисточник .