Кубок України зі снукеру: завтра фінал

03 февраля 2019
Автор : Ruslan Korynenko Просмотры : 336

Після напруженого першого ігрового дня гравці, які пробилися до основної частини турніру, розпочали боротьбу в 1/16 без несподіванок.

Тернополянин Михайло Петрушка розібрався з Богданом Казновським, Петро Стецишин не залишив шансів Вадиму Левицькому, Микола Гуденко без проблем здолав одноклубника Євгена Марченка. В матчі досвіду проти молодості між Степаном Петрусем та Володимиром Сеником – до речі, молодшого брата відомого всій Україні Андрія Сеника, перемогла молодість. Арсен Петросов обіграв Романа Геряка. Всі ігри завершилися з однаковим рахунком – 2:0. Дещо несподівано Віталій Федевич здолав Артема Столярчука (2:0), завершували етап у єдиному контровому матчі Богдан Лозинський та Данило Волошинов, де перемогу на останній чорній кулі здобув Лозинський.

Єдина пара 1/8, яка була відомою ще вчора, – Кирило Байдала – Мікаель Хачатрян – розпочала грати першою і тут-таки стався перший сюрприз. Мікаель зіграв дуже впевнено і, відчувши до того ж те, що у Кирила явно не пішла гра, дотиснув молодого снукериста у матчі з п’яти фреймів з рахунком 3:1.  З аналогічним результатом Юрій Семко не залишив шансів на прохід далі Миколі Гуденку. Основні фаворити турніру – Алан Трігг, Антон Казаков, Сергій Пєтраш та Максим Столярчук – вступили в боротьбу з сухими перемогами над Арсеном Петросовим, Богданом Лозинським, Віталієм Федевичем та Михайлом Петрушкою відповідно. З приходом лідерів у гру з’явились і перші брейки: Алан Трігг – 57 очок, Сергій Пєтраш – 41. Замикали чвертьфінальну вісімку у важкій боротьбі Дмитро Осипенко та Максим Коліжук, які зіграли всі п’ять фреймів до переможної кулі проти Петра Стецишина та Володимира Сеника відповідно.

Максим Коліжук, граючи без взуття у матчі проти Алана Трігга (Максим натер ноги і суддя виявив людяність, дозволивши невеличкий відступ від загальноприйнятного вигляду), знаходить аргументи проти досвідченого англійця лише у вирішальному п’ятому фреймі. Навіть тонке розуміння гри і відмінне виконання тактичних прийомів не стали в нагоді Алану цього дня. Відверто снукерний гуру був сьогодні не в найкращій формі, в результаті – п’яте місце. Сергій Пєтраш в своєму фірмовому стилі без поспіху відправив до глядацької лави Мікаеля Хачатряна, не віддавши останньому жодного фрейму. Антон Казаков став кращим у двобої з Юрієм Семком. Все, що зміг зробити Семко з атакуючим юнаком, – це виграти фрейм престижу. Казаков натомість виграв три необхідні і став першим півфіналістом турніру. Завершували чвертьфінальний етап Максим Столярчук та Дмитро Осипенко. В цьому протистоянні місцевому Столярчуку практично вдалося зробити камбек з рахунку 2-0 після провалу старту матчу. Та все ж у вирішальному підході Осипенко зміг переломити натиск Столярчука і склав пару Пєтрашу в півфіналі.

На півфінальний матч проти «гравця на батарейках» Антона Казакова у Максима Коліжука банально не вистачило сил після двох важких попередніх зустрічей. В результаті впевнена і фактично в одну лузу перемога Казакова з рахунком 3:0 (56:18, 56:32, 46:9). Набагато довше, в тайтовому стилі, відіграли Сергій Пєтраш та Дмитро Осипенко. В київському дербі першим вперед вирвався Осипенко (22:67), Пєтраш зрівняв рахунок (76:54), та згодом знову відпустив опонента у відрив (53:66). Пєтраш вчергове кинувся у погоню, але Осипенко не відставав. Проте за Сергія вступилась фортуна і коричневий флюк допоміг зрівняти рахунок і перевести матч у контру (74-51). У вирішальному фреймі знову заточилась боротьба. Після забитих десятьох червоних куль суперники на двох набрали лише 12 очок на кольорових, відповідальність зашкалювала. Та згодом Пєтраш помилився, а Осипенко натомість спромігся на вирішальний ривок – серію 41 очко, яка при 25 очках на столі вже стала переможною. Залишилась справа техніки – довести фрейм і матч до фіналу, що Дмитро зробив після першого ж невдалого підходу Сергія. Дмитро Осипенко з рахунком 53:13 у фреймі і 3:2 в матчі виходить у фінал, де гратиме проти юного Антона Казакова.

Брейки 40+:

Алан Трігг – 57;

Сергій Пєтраш, Дмитро Осипенко – 41.

Фінал відбудеться завтра о 12:00, онлайн трансляція на каналі FSBU Lviv на YouTube. Для всіх охочих є можливість прийти і подивитися на вирішальний матч наживо. Вхід вільний.

Павло Будчик

Комментарии

Войдите, чтобы оставить комментарийВсе самые интересные и оперативные бильярдные новости Украины и мира. Сильнейшие игроки. Лучшие матчи. Фото. Видео. Интервью. Экспертные оценки. 24 часа в сутки, 365 дней в году  с вами профессиональные новости из мира кия и шаров.

© BilliardNews.com.ua

Все права защищены. Публикация материалов разрешается только с указанием активной ссылки на первоисточник .