Чемпіонат Києва з комбінованої піраміди. Перший турнір нової міської федерації

09 января 2019
Автор : Ruslan Korynenko Просмотры : 634

26-28 січня в БК «Лідер» відбудеться чемпіонат Києва з комбінованої піраміди.

У грудні 2018 року в київський міській федерації спортивного більярду відбулись суттєві зміни. На пост керівника було затверджено нашу видатну пулістку, заслуженого тренера України Вікторію Нагорну. А далі вийшло так, що на чемпіонаті області в Харкові декілька провідних гравців запропонували мені (Руслану Кориненко) прийняти участь у відродженні київського більярду. Цю ідею підтримала і Вікторія Нагорна.

Олександр Гуденко під турніри, які заплановані новим складом київської федерації, дає свій клуб – найбільший клуб міста «Лідер».

Концепція розвитку на сьогоднішній день така: треба підвищити як якість організації київських турнірів, так і їх кількість. Ми вважаємо, що в чемпіонатах та кубках Києва повинні приймати участь як провідні гравці, так і аматори. Чемпіонати міста будуть проходити з суботи по понеділок. На першому чемпіонаті всі почнуть грати з кваліфікації, надалі будуть створені рейтинги окремо для чоловіків, жінок, юніорів, юнаків, дівчат і т.н., й лідери рейтингу будуть починати турніри відразу з фінальних стадій. Обов’язково буде організовано інтернет-трансляцію. Інформаційним партнером київської міської федерації стає інтернет-портал «Більярдньюс».

На сьогодні заплановано проведення чотирьох чемпіонатів Києва (комбінована, динамічна, вільна піраміди та парний чемпіонат) та суперфіналу у кінці року, та чотирьох турів й фіналу Кубку міста, який буде проходити з піраміди «Buffalo» (плануємо, що головним майданчиком Кубку міста стане БК «Buffalo»).

Першим кроком оновленої федерації стане проведення чемпіонату Києва з комбінованої піраміди. З огляду на те, що до відповідного чемпіонату України – як дорослого, так і юнацького залишилось обмаль часу, прийняте рішення провести паралельно відразу п’ять чемпіонатів – серед чоловіків, жінок, юніорів, юнаків, дівчат. Благо, ресурси БК «Лідер» це дозволяють.

Всі деталі наступного більярдного фестивалю – в положенні. І не забуваємо також, що уже 18 січня в тому ж БК «Лідер» стартує Кубок Української більярдної асоціації, який завершиться за три дні до чемпіонату міста. Запрошуємо всіх до БК «Лідер»!

«З А Т В Е Р Д Ж Е Н О»

 

Голова Відокремленого підрозділу

Громадської організації «Федерація спортивного більярду України»

в місті Києві

«З А Т В Е Р Д Ж Е Н О»

 

Заступник директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

 

________________В.О.Нагорна

____________________В.Гутцайт

______________________2019 рік

______________________2019 рік

 

 

РЕГЛАМЕНТ

проведення чемпіонату Києва з більярдного спорту

«комбінована піраміда» серед дорослих та юнаків


1. Мета і завдання

Чемпіонат Києва з більярдного спорту «комбінована піраміда» серед дорослих та юнаків (надалі - Чемпіонат) проводиться з метою:
• подальшого розвитку більярдного спорту і його популяризації в Україні;
• підвищення рівня майстерності спортсменів;
• виявлення перспективного резерву та відбір сильніших спортсменів до складу збірної команди України.

 

2. Термін та місце проведення змагань

Чемпіонат буде проведено з 26 по 28 січня в  більярдному клубі «Лідер» за адресою: м. Київ, вул. Семена Скляренка, 5.

 

3. Керівництво проведенням змагань

Загальне керівництво організацією проведення змагань здійснює Департамент освіти і науки молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (надалі – Департамент) та  відокремлений підрозділ Громадської організації «Федерація спортивного більярду України» в місті Києві (надалі Федерація).
Відповідальність за підготовку місць та безпосереднє проведення змагань покладається на суддівську колегію м. Києва затверджену Федерацією.

 

4. Учасники і програма змагань

Змагання проводяться згідно з Правилами проведення змагань з більярдного спорту, що затверджені Федерацією спортивного більярду України.
До участі у змаганнях допускаються спортсмени м. Києва та Київської області.
Програма змагань:

Чемпіонат проводиться окремо у п’яти категоріях:

Чоловіки.
Жінки.
Юніори (2001 р.н. та молодше)
Юнаки (2003 р.н. та молодше)
Дівчата (2001 р.н. та молодше).

При цьому юніори та юнаки при наявності необхідної майстерності (остаточне рішення приймає суддівська колегія) можуть одночасно прийняти участь у турнірі чоловіків, дівчата – у турнірі жінок, та жінки – у турнірі чоловіків.

Регламент:

Чоловіки.
26 січня, субота.

10:00 – 11:00. Реєстрація.
11:00 – 20:00. Кваліфікація. По сітці до двох поразок виявляються 16 найсильніших гравців. Зустрічі до 4 перемог.
27 січня, неділя.
11:00 – 17:00. Фінальна стадія. 16 гравців у 4 групах за коловою системою виявляють вісімку найсильніших. Зустрічі до 5 перемог.
17:00. 1/4 фіналу. Зустрічі до 5 перемог.
28 січня, понеділок.
15:00. 1/2 фіналу (до 5 перемог), фінал (до 6 перемог).

Жінки.
26 січня, субота.
10:00 – 11:00. Реєстрація.
11:00 – 20:00. Кваліфікація до виявлення 4 найсильніших. Система проведення залежить від кількості учасниць. Зустрічі до 3 перемог.

27 січня, неділя.
11:00 – 15:00. 1/2 фіналу, фінал. Зустрічі до 4 перемог.

Юніори, юнаки, дівчата.
26 січня, субота.
10:00 – 11:00 – реєстрація.
11:00 – 18:00 – кваліфікація.
27 січня, неділя.
11:00 – 15:00 – фінальні зустрічі.
 

                                    5. Вступний внесок та призовий фонд
Вступний внесок складає:
В турнірі чоловіків – 500 (п’ятсот) гривень.
В турнірі жінок – 400 (чотириста) гривень.
В турнірах юніорів, юнаків, дівчат – 300 (триста) гривень.
Призовий фонд складає 80% від вступних внесків та розподіляється на вісім місць у чоловіків (40% - 20% - два по 10% - чотири по 5%), та на чотири у жінок, юніорів, юнаків та дівчат (50% -30% - два по 10%).
 

6. Нагородження

Переможці та призери Чемпіонату нагороджуються медалями та дипломами відповідних ступенів.

 

7. Безпека та підготовка місць проведення змагань

У відповідності до постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року № 2025 «Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів»:

  • контроль за підготовкою спортивних споруд та забезпечення місць безпеки під час проведення змагань здійснюють організатори змагань;

Медичне забезпечення змагань проводиться відповідно до «Положення про медичне забезпечення спортивно-масових заходів», затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України з обов’язковою присутністю лікаря.


8. Умови фінансування змагань та матеріального забезпечення учасників

Витрати по організації та проведенню Чемпіонату: нагородження медалями за рахунок Департаменту; оплата лікаря, нагородження дипломами інші витрати за рахунок Федерації.                             

 

9.  Заявки

Попередні заявки, завірені лікарем, на участь спортсменів у чемпіонаті надсилаються не пізніше як за добу до початку змагань, за адресою: м. Київ, вул. Фізкультури1, 4 корпус. Телефон для реєстрації: (093)183-66-33.

До змагань допускаються учасники, які підтвердили в установлений термін свою участь у змаганнях.

 

Даний регламент є офіційним викликом на змагання

 

Заступник начальника управління молоді та спорту – начальник відділу спорту вищих досягнень                                                                       Л.Панченко

 

Комментарии

Войдите, чтобы оставить комментарийВсе самые интересные и оперативные бильярдные новости Украины и мира. Сильнейшие игроки. Лучшие матчи. Фото. Видео. Интервью. Экспертные оценки. 24 часа в сутки, 365 дней в году  с вами профессиональные новости из мира кия и шаров.

© BilliardNews.com.ua

Все права защищены. Публикация материалов разрешается только с указанием активной ссылки на первоисточник .