Перемога Алана Трігга на Кубку України зі снукеру

17 декабря 2018
Автор : Ruslan Korynenko Просмотры : 144

У клубі «SnookerLviv» закінчився Кубок України, переможцем якого став Алан Трігг.

Починаючи з 1/8 фіналу в гру вступили найсильніші гравці, і зустрічі пішли одна цікавіша за іншу.

Алан Трігг розігрує перепустку до чвертьфіналу з Юліаном Бойко. Перший фрейм виграє український юніор, другий – англійський маестро. В третьому Бойко робить брейк, що став найвищим досягненням турніру – 96 очок. Трігг рахунок зрівнює, а в контрі грає серію 40 очок, та вириває перемогу – 3:2.

Брейк 51 очко робить 14-річний Антон Казаков з Дніпра та перемагає останнього залишившегося у сітці молдаванина Іллю Чистякова – 3:0. З таким же рахунком чемпіон України Владислав Вишневський виграє у Мар’яна Полідовича. Проходять до чвертьфіналу також Ісаєнко, Петраш, Столярчук, Семко та Кошовий.

Чвертьфінали і блискуча гра Антона Казакова. Брейк 73 очки в першому фреймі зустрічі з Ісаєнком і загальна перемога 3:1! Владислав Вишневський робить брейк 58 очок, але це не допомагає йому перемогти Трігга – 1:3.

Фіналіст останнього чемпіонату України львів’янин Максим Столярчук виграє у дворазового чемпіону країни Сергія Петраша, тричі перемагаючи суперника на кольорових кулях – 3:0. Ще один представник Львова Юрій Семко в захоплюючий зустрічі обігрує в контрі в чорній кулі Артема Кошового. На рахунка Семка в цій зустрічі брейк 57 очок, Кошовий зробив 52.

У півфіналі Антон Казаков дає справжній бій Алану Тріггу, робить серію 40 очок, виграє по ходу зустрічі 3:2, але кінцевої перемоги дістається все ж таки досвідчений англієць – 4:3. Паралельно у львівському дербі Юрій Семко, програючи по ходу 1:2, бере три фрейми поспіль та перемагає з рахунком 4:2 Максима Столярчука.

На жаль, у фіналі боротьби не вийшло. Алан Трігг впевнено виграв всі чотири фрейми у Юрія Семка, зробивши у заключному брейк 92 очки. 4:0 – Кубок України зі снукеру – 2018 дістається Алана Тріггу. Юрій Семко – другий, Максим Столярчук та Антон Казаков розділили третє місце. Ісаєнко, Вишневський, Петраш та Бойко – пройшли повз п’єдесталу пошани.