Як ветерани у Львові змагались

15 мая 2018
Автор : Ruslan Korynenko Просмотры : 206

Протягом двох днів 12-13 травня більярдисти 1968 року народження і старші боролися за звання чемпіона Львівської області з комбінованої піраміди. На цей турнір, окрім місцевих гравців, також приїхали і спортсмени з Яворова, Червонограду та Самбора. 15 охочих прийшли позмагатись за чемпіонство.

Оскільки турнір проводився в два етапи (груповий та фінальний), то на старті гравці були розділені на три групи по п’ять учасників в кожній. Перші та другі місця проходили до стадії плей-офф автоматично, а ще двоє досіювалися з учасників, що посідали треті місця в групах за результатами особистого заліку.

У першій групі лідерство здобув Махір Рзаєв, який отримав всі чотири перемоги над своїми суперниками. Другим став Володимир Смольницький. Боротися за дві вільні клітинки в олімпійці залишився шанс і в Андрія Городиського – він посів третє місце. Володимир Тимчишин і Микола Товстяк завершили боротьбу в обласній першості.

У другій групі також з’явився одноосібний лідер. Ним став Святослав Іванів, який виграв всі групові матчі. За ним розмістився Ігор Стадник. Третім став Ігор Антонів, а Яромир Самагальський і Орест Кшик зайняли четверте-п’яте місця і покинули змагання.

Найкращим у третій групі виявився Мирон Штогрин. Він з чотирма переможними результатами одержав перше місце. Другим завершив боротьбу Богдан Романович, а третім – Роман Кудин. Тезки Богдани Слобода та Подоляк груповий турнір подолати не змогли.

Після підведення підсумків групового етапу два прохідні місця здобули Кудин та Антонів. Вони і приєднались до шістьох переможців групового етапу. А далі відбувся посів стадії плей-офф.

У чвертьфіналах всі матчі завершилися з перевагою одного зі спортсменів. Богдан Романович впевнено обіграв Володимира Смольницького (3-0), з тим самим рахунком Мирон Штогрин розгромив Ігора Стадника. Махір Рзаєв поступився Ігору Антоніву (3-1), а Святослав Іванів з аналогічним результатом відправив додому Романа Кудина.

Півфінал між Ігорем Антонівим і Богданом Романовичем завершився перемогою першого з рахунком 3-1. У паралельному матчі в напруженій боротьбі між Мироном Штогрином та Святославом Іванівим в контрі фіналістом стає Штогрин.

Головний матч пройшов за переваги Мирона Штогрина, який зі старту поєдинку заклав фундамет для перемоги. Ігору Антоніву вдалося відквитати одну партію, та Штогрин виглядав впевненим і здобув чемпіонство з рахунком 3-1. Вітаю!

Павло Будчик

Комментарии

Войдите, чтобы оставить комментарийВсе самые интересные и оперативные бильярдные новости Украины и мира. Сильнейшие игроки. Лучшие матчи. Фото. Видео. Интервью. Экспертные оценки. 24 часа в сутки, 365 дней в году  с вами профессиональные новости из мира кия и шаров.

© BilliardNews.com.ua

Все права защищены. Публикация материалов разрешается только с указанием активной ссылки на первоисточник .