VIVAT, ACADEMIA!

22 февраля 2018
Автор : Ruslan Korynenko Просмотры : 587

На черговому засіданні правління Української більярдної асоціації, що відбулося 21 лютого цього року, прийняте рішення, яке на роки буде визначати розвиток більярдного спорту в Україні.

Цим рішенням засновується Академія більярду Української більярдної асоціації в якості неприбуткової установи, що має на меті залучення до занять більярдним спортом широких кіл населення і, в першу чергу, дітей та молоді; сприяння реалізації державних програм розвитку більярдного спорту, вдосконаленню системи підготовки висококваліфікованих спортсменів, їх успішному виступу на змаганнях, у тому числі міжнародних; створення умов для підвищення соціального статусу більярдного спорту.

Академія створена на підставі Договору про спільну діяльність, сторонами якого виступили Українська більярдна асоціація, ТОВ “Лідер ВМС”, ТОВ “Платон СВ” і Київська асоціація любителів більярду.

За своєю формою Договір є договором приєднання. Будь-яка фізична чи юридична особа, що відповідає вимогам, зазначеним в Договорі, та сповідує його цілі і принципи  може приєднатися до Договору. Першим таке бажання виявила Дитяча більярдна школа “Альфа” під керівництвом Олександра Шумелюка.

Нова установа у своїй діяльності керується Положенням про Академію більярду Української більярдної асоціації. Першим президентом Академії одноголосно обрано віце-президента УБА Олександра Гуденка.

Правління затвердило Регламент 7-го туру Кубка Української більярдної асоціації  “UBA Cup” 2017/2018, який пройде в Києві з 17 по 21 березня цього року за правилами московської піраміди (“старі правила”), а також заходи щодо його підготовки.

Правління УБА

Комментарии

Войдите, чтобы оставить комментарийВсе самые интересные и оперативные бильярдные новости Украины и мира. Сильнейшие игроки. Лучшие матчи. Фото. Видео. Интервью. Экспертные оценки. 24 часа в сутки, 365 дней в году  с вами профессиональные новости из мира кия и шаров.

© BilliardNews.com.ua

Все права защищены. Публикация материалов разрешается только с указанием активной ссылки на первоисточник .