Перший кий знайшов свого власника

21 февраля 2018
Автор : Ruslan Korynenko Просмотры : 445

За допомогою професійного більярдного кия у Львові тепер мотивують любителів відвідувати турніри з піраміди. Окрім більярдного інструмента, переможця заохотили безкоштовним вступом у турнір професійної ліги, а всім гравцям стадії плей-офф БК «Zovex» зараховував по 250 бонусних гривень на клубну картку. Так було створено любительську лігу більярду.

Цього разу відкинули систему за рейтингом Ело, натомість впровадили обмеження за тим самим рейтингом, а зустрічі проводили на рівних. Граничний рейтинг любителя – 899 очок Ело, 900 і вище – ліга професіоналів.

В БК «Zovex» минулого вікенду спробувати свої сили і вдачу зібралось 26 більярдистів-аматорів. Хоча не всі гравці мали статус аматора, адже рейтинг залежить не лише від рівня гри, а ще й від відвідуваності турнірів. Так, Ігор Клим, маючи 896 очок, потрапив на змагання як фаворит. Також за рівнем гри варто відзначити претендентами на перемогу Назара Савчака, Олега Пиза та Володимира Клемру. Єдина жінка – Оксана Бойко – кинула виклик чоловікам і, як виявиться згодом, гідно його триматиме. Так розпочався перший турнір любительської ліги Львова 2018.

Вже в першому турі Назар Савчак, Олег Пиз та Оксана Бойко отримали порожні клітинки посіву. Володимир Клемра розпочав із «сухої» перемоги на Сергієм Пашурою. Окрім цього, ще два матчі завершились без відповіді: Васильців обіграв Будчика, а Бойко Б. – Драгомерецького. Не схибив на старті й Ігор Клим, перегравши Богдана Вольського з рахунком 4-2.

До чвертьфіналів без поразок дістались Микола Левицький, Олег Пиз, Назар Савчак і Володимир Клемра. До слова, Клемра усі три матчі виграв «всуху». Така заявка на перемогу була досить впевненою.

Через «підвал» прокладали свій шлях до чвертьфіналу Ігор Клим, Богдан Бойко, Оксана Бойко та Нестор Мицак.

Ключовим матчем 1/4, безперечно, можна вважати протистояння Ігор Клим – Олег Пиз. Цей матч завершився перемогою останнього з рахунком 4-2. Несподівано здивувала Оксана Бойко, яка не залишила шансів Володимиру Клемрі, і пройшла у півфінал. Рахунок зустрічі – 4-0 на користь Оксани. У контрі Назар Савчак дотиснув Нестора Мицака, а Микола Левицький обіграв Богдана Бойка (4-2).

Заряджена на перемогу Оксана Бойко продовжила боротися зі своїми суперниками протилежної статі.  У півфіналі під влучні удари Оксани потрапив Назар Савчак і був змушений капітулювати (4-2). Паралельний матч між Левицьким і Пизом завершився лише в контрі. Шальки терезів коливалися від одного більярдиста до іншого протягом усього матчу. У вирішальній партії впевненіше зіграв Пиз. Перемога 4-3 виводить його до фіналу.

Головний матч турніру проходив досить довго і напружено. Звісно, ціна перемоги була великою, а для єдиної представниці жіночої статі – ще й амбіційною. Практично у рівній грі до п’яти перемог матч добіг до рахунку 4-4 після восьми партій. У вирішальній Оксана Бойко зіграла краще і здобула перемогу. Результат зустрічі – 5-4 на користь Оксани.

Браво, Оксано! Вітаю з цим тріумфом. Ти показала неймовірний рівень гри і волю до перемоги. Молодець, так тримати.

Павло Будчик.

Комментарии

Войдите, чтобы оставить комментарийВсе самые интересные и оперативные бильярдные новости Украины и мира. Сильнейшие игроки. Лучшие матчи. Фото. Видео. Интервью. Экспертные оценки. 24 часа в сутки, 365 дней в году  с вами профессиональные новости из мира кия и шаров.

© BilliardNews.com.ua

Все права защищены. Публикация материалов разрешается только с указанием активной ссылки на первоисточник .