Станіслав Тимчий - переможець Кубку "ZOVEX"

29 мая 2017
Автор : Ruslan Korynenko Просмотры : 1336

Станіслав Тимчий з Луцьку став переможцем Кубку «ZOVEX» з комбінованої піраміди. Турнір завершився сьогодні у Львові.

Це вже четвертий більш-менш великий турнір на Західній Україні цієї весни, і кожного разу Тимчий був серед головних претендентів на перемогу. Але виграти вдалось лише зараз. До цього були поразки у двох фіналах в Ужгороді (обидва з рахунком 5:6!), та програш у півфіналі «Львівського кластеру» Павлу Радіонову (4:6, хоча по ходу Станіслав вів 4:2).

Цікаво, що майбутні фіналісти турніру Станіслав Тимчий та киянин Данило Говтва на попередньому етапі грали в одній групі. Тимчий виграв з рахунком 3:2 та вийшов до плей-оф з першого місця, отримавши п’ятий номер «посіву». Говтва потрапив до 1/16 фіналу з другого місця в групі.

Головними конкурентами лучанина та киянина вважалися кращі гравці Львова – Ігор Мартин та Юрій Семко, а також «Робот» з Трускавця Андрій Плєшко. Але під першим номером у плей-оф вийшов ще один львів’янин Ігор Рій, вигравший в групі всі чотири матчи з рахунком 3:0.

Всі вищевказані гравці дійшли до чвертьфіналу, і на цій стадії перетнулися шляхи Говтви та Семка, Рія та Мартина. Перемогли, відповідно, Говтва – 4:3 та Мартин – 4:2. Також виграли чергові, вже треті зустрічі в «олімпійці» Тимчий та Плєшко.

Півфінали. Обидві зустрічі закінчуються з рахунком 5:3. Тимчий перемагає Мартина, Говтва – Плєшка.

Тимчий виграє першу сесію фінала у Говтви з рахунком 4:1. Але, пам’ятаючи, як Стас в Ужгороді вів після першої половини зустрічі з Максимом Столярчуком 5:0, але в підсумку програв 5:6, ще зарано було визначати переможця. Але, бачимо, що лучанин зробив необхідні висновки. Він впевнено довів фінал до перемоги – 6:2, другий раз за турнір переміг Данила Говтву і виграв Кубок «ZOVEX»-2017.

Комментарии

Войдите, чтобы оставить комментарийВсе самые интересные и оперативные бильярдные новости Украины и мира. Сильнейшие игроки. Лучшие матчи. Фото. Видео. Интервью. Экспертные оценки. 24 часа в сутки, 365 дней в году  с вами профессиональные новости из мира кия и шаров.

© BilliardNews.com.ua

Все права защищены. Публикация материалов разрешается только с указанием активной ссылки на первоисточник .