Олександр Фірка - закарпатьска зірка

25 апреля 2017
Автор : Ruslan Korynenko Просмотры : 1567

Тріумфом Олександра Фірки з Іршави завершився в Ужгороді турнір з комбінованої піраміди Sakura Cup.

16-річна закарпатська зірка, що сходить, провів, мабуть, найкращий день у своїй кар’єрі. В чвертьфіналі хлопець з Іршави переміг львів’янина Максима Столярчука – того самого, що в надзвичайному стилі, програючи у фіналі 0:5, став переможцем турніру на відкриття клубу «Buffalo Ungvar». Рахунок зустрічі – 4:2.

В півфіналі Олександр Фірка з рахунком 5:2 переміг ще одного львів’янина, півфіналіста Lviv Open-2016, Ігора Мартина – 5:2. В іншій зустрічі головний фаворит турніру, віце-чемпіон України з комбінованої піраміди лучанин Станіслав Тимчий «всуху» переграв Ігора Башмаріна з Ужгороду – 5:0.

Другий поспіль великий турнір в клубі «Buffalo Ungvar» завершається фантастичним фіналом. І знову програє Станіслав Тимчий, і знову – з рахунком 5:6. 5 березня Тимчій виграв 5:0 у Максима Столярчука, але примудрився програти. Цього разу до такого видатного камбеку справа не дійшла, але драматизму у фіналі було не менше. Чотири рази поспіль Тимчій виходив вперед і чотири рази Фірка зрівнював. Нарешті, дев’яту партію в останній кулі виграє Фірка і вперше в матчі вже він попереду – 5:4. Тепер вже Тимчій зрівнює рахунок – 5:5. Але в контровій партії величезний досвід не допоміг Станіславу. Олександр виграв контру 8:2 і здобув свій перший серйозний трофей у дорослому більярді.

Комментарии

Войдите, чтобы оставить комментарийВсе самые интересные и оперативные бильярдные новости Украины и мира. Сильнейшие игроки. Лучшие матчи. Фото. Видео. Интервью. Экспертные оценки. 24 часа в сутки, 365 дней в году  с вами профессиональные новости из мира кия и шаров.

© BilliardNews.com.ua

Все права защищены. Публикация материалов разрешается только с указанием активной ссылки на первоисточник .