Другий день Sakura Cup 2017. В передчутті чвертьфіналів...

23 апреля 2017
Автор : Ruslan Korynenko Просмотры : 1127

До завершення групового етапу на «Sakura Cup 2017» залишилося трохи більше десяти матчів, тому «олімпійці» стали відомі доволі швидко.

У напруженій боротьбі за підсумками відбірного туру до стадії плей-офф вийшли 18 гравців, які будуть розсіяні по турнірній сітці, де змагатимуться на виліт. Матчі будуть проходити до чотирьох перемог. Півфінали включатимуть в себе зустрічі до п’яти перемог, а фінал, як і минулого разу, розіграють до шести.

Отже результати групового турніру наступні  (1 та 2 місце в групі відповідно):

Богдан Кривко та Олександр Фірка – група A

Максим Столярчук та Олександр Сайков – група B

Ігор Мартин  та Віктор Безега – група C

Іван Башмарин та Гуденко Микола група D

Юрій Хрущ та Олександр Семчишин – група E

Сергій Василов та Мікаель Хачатрян – група F

Василь Шеремета та Роман Мотовиляк– група G

Станіслав Тимчій та Віталій Самсонов – група H

Сергій Король та Василь Богаш – група І

Після завершення групового етапу та короткої паузи 18 учасників стадії плей-офф отримали своїх суперників. Переможець (М. Столярчук) і фіналіст (С. Тимчій) минулого ужгородського десятитисячника розсіяні по різних частинах сітки. До них в пару приєднаються переможці 1/16 фіналу. Тимчій чекає на переможця пари Сайков-Хачатрян, Столярчук гратиме з сильнішим у парі Самсонов-Безега.В 1/8 фіналу між собою зустрінуться наступні пари:

  • Василов – Шеремета
  • Башмарин – Богаш
  • Семчишин – Король
  • Мартин – Мотовиляк
  • Фірка – Кривко
  • Хрущ – Гуденко

Першими на ТВ-столі свою зустріч розпочали Олександр Сайков і Мікаель Хачатрян. Протягом усього матчу Олександр вів грамотну атакуючу гру, на що не знайшов аргументів Мікаель. В результаті суха перемога представника Закарпаття 4-0. Другий матч цього туру між Віталієм Самсоновим та Віктором Безегою завершився в «контрі». Перемогу здобув львів’янин Самсонов.

А поки Самсонов і Безега вели тактичну боротьбу, у форматі «швидких» зустрічей визначилися перші учасники чвертьфіналів. Ігор Мартин «насухо» обіграв Романа Мотовиляка 4-0. Василь Шеремета впевнено переграв Сергія Василова 4-2. З таким же рахунком господар турніру Сергій Король відправив до глядацького залу Олександра Семчишина. Закарпатське дербі Ігор Башмарин – Василь Богаш завершилось тріумфом ужгородця  Башмарина (4-1).

Продовжує грати на повну Станіслав Тимчій, який досі не програв жодної партії. Тепер під його «каток» потрапив Олександр Сайков. Приблизно одночасно завершилися зустрічі Юрія Хруща – Олександра Фірки і Віталія Самсонова – Максима Столярчука. У першому матчі велася довга тактична боротьба, та все ж в кінці партії частіше перемагав закарпатець. Результат відповідний 4-2 і Юрій Хрущ покидає боротьбу. Щодо зустрічі Самсонов-Столярчук, то тут Максим заявив про неабияке бажання захистити титул переможця ужгородських комерційних турнірів. Не давши жодного шансу Віталію він переміг з сухим рахунком 4-0. І найпізніше завершився матч між львів’янами Богданом Кривком та Миколою Гуденком. Микола дав справжній бій Богдану, та у розвязках партій перемагав саме Богдан. Рахунок 4-1 і Кривко продовжує боротьбу.

Завтра на глядачів очікує два цікавих дербі: львівське (Мартин-Кривко)  та закарпатське (Король-Башмарин). Володимир Шеремета спробує нав’язати боротьбу майстру спорту з Луцька Стасу Тимчію. Ну а Максим Столярчук зустрінеться з Олександром Фіркою і прикладе максимум зусиль, щоб стати двократним переможцем турнірів в Ужгороді.

Відеотрансляції будуть доступні на YouTube-каналі Федерації більярдного спорту Львівської області. Жителі Ужгорода можуть завітати на Тельмана-2Г і подивитися на гру професіоналів вживу. Вхід вільний.

Павло Будчик.

Комментарии

Войдите, чтобы оставить комментарийВсе самые интересные и оперативные бильярдные новости Украины и мира. Сильнейшие игроки. Лучшие матчи. Фото. Видео. Интервью. Экспертные оценки. 24 часа в сутки, 365 дней в году  с вами профессиональные новости из мира кия и шаров.

© BilliardNews.com.ua

Все права защищены. Публикация материалов разрешается только с указанием активной ссылки на первоисточник .