Ужгород. Цвітіння сакури очима Павла Будчика

22 апреля 2017
Автор : Ruslan Korynenko Просмотры : 1109

Старт «Sakura Cup 2017» розпочався з урочистого відкриття. Протягом цього заходу учасники залишили свої автографи на постері змагань, який (на мою думку) організатори залишать на стіні клубу. Отже, розпочали боротьбу сьогодні в Ужгороді 36 спортсменів, серед яких 12 представників Львова і області, троє – Івано-Франківська і один, найтитулованіший, – лучанин Станіслав Тимчій.

В перший день турніру на шести столах встигли зіграти 37 зустрічей. Якщо прийняти до уваги, що грати розпочали об 11 годині, а завершили о 20 годині, то на кожен з матчів спортсмени в середньому витратили 40-45 хвилин ігрового часу. Найпоширенішим рахунком став 3-1 (20 матчів), сухий рахунок 3-0 зафіксували у 10-ти іграх, і найменше «контрових» партій – 6.

Нагадаю, що змагання проходять у дисципліні комбінована піраміда. Загалом у кваліфікації спортсмени зіграють у дев’яти групах по чотири учасники в кожній. Зустрічі на стадії групового етапу ведуться до 3-х перемог. З кожної групи в стадію плей-офф виходять по два учасники, які свої зустрічі гратимуть до 4-х перемог.

Отже, проаналізуємо виступи в групах:

Група А.

У цій групі вже сьогодні став відомий один учасник плей-офф. Це Богдан Кривко зі Львова. Він переміг обидва свої матчі (обігравши основного конкурента Олександра Фірку). Молодому представнику Іршави завтра доведеться виборювати право участі в олімпійці у зустрічі з Павлом Дворянином. У матчі Кривко – Шикитка останній за умови перемоги теж матиме шанси на вихід з групи. Павло Дворянин свій турнірний шлях завершив на четвертому місці.

Група В.

Тут ситуація майже аналогічна попередній групі. Переможець минулого турніру в Ужгороді  Максим Столярчук  вже в олімпійці. Другу сходинку завтра розіграють два Олександри – Сайков і Фленько. Без шансів на вихід з групи залишився Джон Сурмай, який завтра матиме можливість зіграти зустріч престижу з Столярчуком.

Група С.

І тут без змін. На першому місці – Ігор Мартин. Зустріч Карпів – Безега визначить ще одного учасника плей-офф. Поза боротьбою залишився Ілля Семенович.

Група D.

В цій групі ще не все відомо до кінця, окрім першого місця, на якому  закріпився  Ігор Башмарин. А от ключовим завтра стане матч Мимренко – Гуденко. Саме його результат стане вирішальним при визначенні другої сходинки. Шанси на вихід з групи залишаються і у Яни Василової.

Група E.

Одна з груп, де відомі обидва учасники фінальної частини змагань. Львів’яни Олександр Семчишин і Юрій Хрущ мають по дві перемоги в своєму активі і проведуть тренувальну зустріч перед олімпійкою, за результатами якої визначиться лише місце, на якому вони завершать груповий етап. Володимир Коротя і Валерій Бабидорич зіграють матч, який стане для одного з них перемогою престижу.

Група F.

Питання виходу з групи Мікаель Хачатрян вже вирішив. В його активі дві перемоги. Вирішальним стане протистояння Василов – Бабаян. Переможець пройде далі. На останньому місці групову боротьбу завершує Микола Качур.

Група G.

Розклад цієї групи доволі неоднозначний, лише Василь Шеремета забезпечив собі участь у плей-офф. Тезки Мотовиляк і Куйбіда мають приблизно однакові шанси пройти далі. Не залишилося варіантів у Махіра Рзаєва, на рахунку якого дві поразки.

Група H.

Фаворит змагань і, відповідно, групи Станіслав Тимчій – єдиний, хто йде по максимальному графіку – дві сухі перемоги. Віталій Самсонов і Віталій Ньорба розіграють завтра квиток у головний етап змагань. Зустріч Тимчій-Бидзиля не вирішуватиме нічого в цій групі. Дві поразки Павла Бидзилі не дають йому можливості піднятися вище четвертої сходинки.

Група I.

Як і в групі Е, тут вже все вирішено. У фінальному етапі змагатимуться Сергій Король та Василь Богаш. Антон Шестакевич і Віктор Дайнеко мають можливість завтра зіграти в комерцію і замовляти квитки додому (привіт, Тоха).

Таким був перший день змагань. Турнір продовжується, і вже завтра «Sakura Cup 2017» перейде у стадію плей-офф, де визначать півфіналістів. Побажаю учасникам добре відпочити і показати результативну гру!

Комментарии

Войдите, чтобы оставить комментарийВсе самые интересные и оперативные бильярдные новости Украины и мира. Сильнейшие игроки. Лучшие матчи. Фото. Видео. Интервью. Экспертные оценки. 24 часа в сутки, 365 дней в году  с вами профессиональные новости из мира кия и шаров.

© BilliardNews.com.ua

Все права защищены. Публикация материалов разрешается только с указанием активной ссылки на первоисточник .