Максим Столярчук: 6:5 з 0:5 на відкритті Buffalo Ungvár

06 марта 2017
Автор : Ruslan Korynenko Просмотры : 1149

Кажуть, що турнір вдався, коли вийшов гарним фінал. Якщо це так, то Buffalo Ungvár Cup 2017 має отримати найвищу оцінку.

Це було неймовірно! Максим Столярчук зі Львова, програючи в фіналі до 6 перемог в комбіновану піраміду віце-чемпіону України саме з цієї дисципліни лучанину Станіславу Тимчию 0:5, виграв шість партій поспіль і переміг 6:5! Перші п’ять партій Тимчій виграв за годину, і на цьому перша сесія закінчилась. Важко сказати, що відбулось під час перерви, але після неї пішла зовсім інша гра. Столярчук за годину та 45 хвилин виграв другу сесію з рахунком 6:0.

Третє місце посіли ветеран з Івано-Франківська Йосиф Карпів та юніор з Хмельницького Олександр Фірка.

43 гравці з десятка міст України на турнірі, присвяченому відкриттю нового більярдного клубу Buffalo Ungvár – на Закарпаття повернувся великий більярд, з чим ми всіх і вітаємо!

Комментарии

Войдите, чтобы оставить комментарийВсе самые интересные и оперативные бильярдные новости Украины и мира. Сильнейшие игроки. Лучшие матчи. Фото. Видео. Интервью. Экспертные оценки. 24 часа в сутки, 365 дней в году  с вами профессиональные новости из мира кия и шаров.

© BilliardNews.com.ua

Все права защищены. Публикация материалов разрешается только с указанием активной ссылки на первоисточник .