Кубок України серед сеньйорів та ветеранів. Парінцев перемагає Маліванчука

25 октября 2016
Автор : Ruslan Korynenko Просмотры : 994

У Львові відбувся восьмий етап Кубку України серед сеньйорів та ветеранів. Про заключний день турніру розповідає Павло Будчик.

Завершальний день восьмого етапу Кубку України серед ветеранів та сеньйорів у Львові розпочинався зі стадії 1/2 фіналу.

У ветеранів обидва півфінали завершились з однаковими рахунками 4-0. Не зміг втримати натиск і атакуючу гру Анатолія Маліванчука представник Червонограду Святослав Іванів. В іншому півфіналі Микола Зимак не зміг виграти жодної партії у Степана Мирончука.

Фінал між цими більярдистами видався доволі драматичним. Першу партію виграє Анатолій Маліванчук. Далі – три поспіль за Степаном Мирончуком, і від перемоги його відділяє лише одна партія. Та дядя Толя грає просто блискуче, і надає грі статус  «контрової» 3-3. У вирішальній партії напруження просто зашкалює. Вже з розбою штрафується Маліванчук, а за ним через декілька ударів і Мирончук (рахунок стає -1:-1). Та після кількох відіграшів позиція розкривається і вже 5-1 по кулях попереду спортсмен з Кропивницького. Затягується тактична боротьба, в ході якої фінальна «контра» завершується в останній кулі. Спроби атак по відіграшу не дають результату. Першої помилки допускається Мирончук. «Маліван» точний. 4-3 (8-7 по кулях у «контрі») і відомий перший учасник суперфіналу – Анатолій Маліванчук.

У сеньйорів півфінальні ігри мали схожий до ветеранських характер. У першій зустрічі розгромною перемогою над Миколою Штогрином 4-0 у фінал проходить Олександр Новіков. В другому півфіналі Антон Парінцев впевнено переграє Олега Орлянського 4-1. Фінальна зустрічі, як і в попередній віковій категорії завершилась в «контрі». Тут перемогу і путівку в Суперфінал здобув Антон Парінцев.

Суперфінал завершився перемогою Антона Парінцева. Анатолій Маліванчук в цій зустрічі зміг виграти лише дві партії. Загальний рахунок 4:2.

Крім маси позитивних емоцій і статусу переможців восьмого етапу Кубку України та абсолютного переможця змагань учасники були мотивовані хорошим призовим фондом від спонсора.

Комментарии

Войдите, чтобы оставить комментарийВсе самые интересные и оперативные бильярдные новости Украины и мира. Сильнейшие игроки. Лучшие матчи. Фото. Видео. Интервью. Экспертные оценки. 24 часа в сутки, 365 дней в году  с вами профессиональные новости из мира кия и шаров.

© BilliardNews.com.ua

Все права защищены. Публикация материалов разрешается только с указанием активной ссылки на первоисточник .