Свято дитячого більярду у Львові

12 октября 2016
Автор : Ruslan Korynenko Просмотры : 1252

Турнір з пулу-"вісімки" відбувся за ініціативи Школи більярдного спорту (тренери Олександр Тимрук та Вікторія Дідушок) та за підтримки мережі більярдних клубів ZOVEX. Організувала і провела змагання для наймолодших більярдистів Федерація більярдного спорту Львівської області.

 За регламентом до змагань допускались в першу чергу вихованці Школи більярдного спорту і решта - усі бажаючі в обмеженні по віку до 14-ти років.

Турнір проводився в три етапи:

Відбірковий тур - для всіх, хто не займається у Школі більярдного спорту (з метою визначення рівня підготовки учасників);

Основна сітка (груповий етап) - ігри по колу в чотирьох групах - по два кращих граці з кожної виходили в стадію плей-оф;

Чвертьфінали, півфінали та фінал турніру.

У змаганнях прийняли участь 17 учасників. Три дні чудової атмосфери, групові відбірні ігри в другому дні змагань визначили найкращих, які і сформували пари в "олімпійці".    

Чвертьфінали розподілились наступним чином: Байдала - Якимів, Левицький - Волошинов, Радевич - Дідушок, Очерклевич - Охрімчук. Перевага одного з учасників мала місце в кожному поєдинку, «всуху» свої зустрічі завершили Байдала, Волошинов і Охрімчук. Поступившись лише одну партію, натомість, вигравши три з рахунком 3:1 до півфіналу також проходить Радевич. Чвертьфінальні ігри доступні для перегляду на нашому сайті та на сторінці Федерації каналу YouTube. На жаль, в зв’язку зі збоєм обладнання півфінали та фінал відзняти не вдалося.

Півфінальні ігри завершуються з однаковими рахунками 4:1. У фінал проходять Байдала та Охрімчук. Третє місце розділили Радевич і Волошинов.

Максимальну концентрацію і зібраність у фіналі продемонстрував Кирило Байдала, який не поступившись жодної партії 5:0 переграв Степана Охрімчука і став переможцем турніру. Вітаємо переможця і бажаємо подальших успіхів в улюбленому виді спорту.

Павло Будчик

Комментарии

Войдите, чтобы оставить комментарийВсе самые интересные и оперативные бильярдные новости Украины и мира. Сильнейшие игроки. Лучшие матчи. Фото. Видео. Интервью. Экспертные оценки. 24 часа в сутки, 365 дней в году  с вами профессиональные новости из мира кия и шаров.

© BilliardNews.com.ua

Все права защищены. Публикация материалов разрешается только с указанием активной ссылки на первоисточник .