Львів запрошує дітей на пул-«вісімку»

04 октября 2016
Автор : Ruslan Korynenko Просмотры : 833

Федерація більярдного спорту Львівської області спільно зі Школою більярдного спорту запрошує дітей до 14 років взяти участь у спеціалізованому дитячому турнірі.

Дата проведення: 7-9 жовтня 2016р.

Місце проведення:

БК «ZOVEX»

м.Львів, вул. Патона 37, ТЦ «Сріблястий», 2-й поверх.

тел.. (032) 245 98 09

Пул-«вісімка»

Учасники змагань

До участі в турнірі запрошуються вихованці спортивної секції ФБСЛо «Школа більярдного спорту» та всі бажаючі віком 8-14 років (2008-2002 р.н.), які зарестреєструвались належним чином та пройшли Кваліфікацію.

Формат проведення змагань

Змагання проводяться у три етапи.

І-й етап (кваліфікація) – для визначення рівня підготовки учасників (окрім вихованців спортивної секції ФБСЛо «Школа більярдного спорту»);

ІІ-й етап – основна сітка (груповий етап) – змагання учасників в групах по колу. Кращі гравці з груп виходять в плей-оф;

ІІІ-й етап – плей-оф – 1/4 (1/8) фіналу, півфінали та фінал турніру. Зустрічі за третє місце не проводиться. Обидва гравці, які програють у півфіналах, займають третє місце.

Форма одягу – вільна. Прохання приходити у одязі, який відповідає мінімальним вимогам: чистий, охайний, не спортивний костюм і не шльопанці.

Програма змагань

7 жовтня

16:00-19:00 – реєстрація учасників, кваліфікація

8 жовтня

12:00 – урочисте відкриття змагань, основна сітка – груповий етап

9 жовтня

12:00 – фінальна частина – ігри плей-оф, фінал. По закінченню фінальної зустрічі нагородження переможців та призерів, урочисте закриття змагань

Нагородження

Переможці та призери турніру нагороджуються кубком, медалями та дипломами відповідного ступеню. Кожен учасник групового етапу отримує пам’ятний сувенір.

Комментарии

Войдите, чтобы оставить комментарийВсе самые интересные и оперативные бильярдные новости Украины и мира. Сильнейшие игроки. Лучшие матчи. Фото. Видео. Интервью. Экспертные оценки. 24 часа в сутки, 365 дней в году  с вами профессиональные новости из мира кия и шаров.

© BilliardNews.com.ua

Все права защищены. Публикация материалов разрешается только с указанием активной ссылки на первоисточник .