Андрій Сеник - чортківський "Принц"

03 октября 2016
Автор : Ruslan Korynenko Просмотры : 1056

Фінальна частина змагань розпочалась із жеребкування.  Пари сформувалися таким чином: Мартин - Коліжук, Тимчій - Семко, Івасюк -Сем’янів, Сеник - Фірка.

Першим з турніру вибуває хмельничанин Максим Коліжук. Він не зміг переграти Ігор Мартина, який показав досить якісну гру і з рахунком 5-2 пройшов до півфіналу. Одразу за ним визначається ще один півфіналіст – Андрій Сеник, який впевнено 5-0 переграє Олександра Фірку з Закарпаття. Ще один чвертьфінал між Станіславом Тимчієм та Юрієм Семко тривав довго і напружено. Гравці вигравали партія за партією, та все ж наздоганяти доводилось Юрі. У результаті переможця визначила «контра»: сильнішим став лучанин Станіслав Тимчій. Довше за всіх розігрували путівку до півфіналу Тимур Івасюк та Андрій Сем’янів. Господар поля Сем’янів з Чорткова швидко захопив ініціативу і повів з рахунком 3-0. Далі гра набула більш тактичного характеру і Івасюк виграв кілька партій підряд. Та все ж Андрій активізувався і довів матч до переможного рахунку 5-3.

У першому півфіналі між Ігором Мартином і Станіславом Тимчієм з самого початку з обох сторін було достатньо помилок. Доля партії вирішилась в останніх кулях. Повів Мартин 8-7 (1-0). Та ця перемога так і залишилась єдиною в активі львівського більярдиста. Лучанин не програв жодної наступної партії та з рахунком 5-1 пройшов до фіналу. У другому півфіналі Андрію Сенику протистояв його тезка  Сем’янів (варто згадати, що вони зустрічались у відбірних іграх, де переміг Сеник 4-3). В цій грі майстер спорту з Тернополя не програв жодної партії і з «сухим» рахунком 5-0 пройшов у фінал.

Фінали Тимчій-Сеник вже не новина у більярдному житті західного регіону, адже обоє демонструють чудову гру і є лідерами Західноукраїнського більярду. Востаннє Тимчій перемагав Сеника у фіналі Кубку Прикарпаття 2016. Загалом їхні особисті зустрічі мають приблизно рівний рахунок.

Як годиться, фінал між такими сильними гравцями завершився у «контровій» партії. Перші дві партії виграє Станіслав і виходить вперед у матчі. З ним у гру вступає Андрій і «бере» чотири партії підряд, разом з тим виривається в рахунку 4-2. Далі спортсмени обмінюються партіями і рахунок стає 5-3 на користь Сеника. У фіналі настає момент, коли кожна партія може стати останньою. Та лучанин, схоже, не хотів миритися з поразкою і у напруженій боротьбі виграв дві партії підряд, тим самим перевівши матч у «контру». В одинадцятій партії було достатньо помилок з обох сторін. Замість слів пропоную переглянути вирішальну партію «Кубка Принца – 2016».

Андрій Сеник виграє черговий турнір. Крім того, він стає «Принцом» - буду й надалі називати так переможців цих змагань (якщо вони будуть проводитись, звісно). Вітаю Андрія з перемогою, а учасників з хорошою грою.