Казанське "срібло" Артема Моїсеєнка

15 февраля 2021
Автор : Ruslan Korynenko Просмотры : 89

Артем Моїсеєнко зайняв друге місце на міжнародному турнірі пам’яті Мазітова, що закінчився напередодні у російській Казані.

Свого часу один з лідерів українського більярду вже досить давно не грав на серйозних турнірах, і дехто навіть почав забувати про Артема. Але Моїсеєнко довів, що він, як і раніше, в повному порядку и готовий досягати непоганих результатів.

Турнір у Казані з призовим фондом 400 000 російських рублів зібрав чимало зірок на чолі з майже непереможним Йоиспом Абрамовим.

Артем почав з перемог над Давідом Давтяном з Орла – 4:1 та моїм колегою, екс-главним редактором журналу «Більярд Спорт» Айратом Башкуровим з Набережних Челнів – 4:2. В 1/16 фіналу Моїсеєнко «на класі» переграв 4:1 Юрія Клімова з Димітровграду, а вже з наступного кола суперники пішли дуже серйозні. 1/8 фіналу – з рахунком 4:1 переможено одного з найкращих гравців Татарстану Ейнара Замалєєва . Чвертьфінал – неймовірна битва з представником Петербургу Артемом Баловим. Моїсеєнко дуже сильно розпочав – 3:0, але віце-чемпіон світу спромігся зрівняти рахунок. Але в контрі наш гравець був сильнішим.

У півфіналі на Артема Моїсеєнка чекало нове випробування – гра проти одного з кращих сьогодні більярдистів світу Азіза Мадамінова з Киргизстану. І чергова перемога – 4:2.

Нарешті, фінал. І в суперниках – лідер світового більярду росіянин Йосип Абрамов. Артем добре розпочинає та виграє в першій партії 7:1. Але, «сім – не вісім» і, на жаль, наш гравець випускає перемогу в цій партії. Це був, мабуть, вирішальний момент. Абрамов швидко подвоює перемогу, а після того, як Артем виграє третю партію, забирає ще дві – 4:1. В шостій партії Моєсеєнко знову робить спробу продовжити боротьбу, але ще раз поступається в останній кулі. Загальний рахунок 1:5, Артем Моїсеєнко на почесному другому місці в дуже серйозній компанії.