"Комбінований вікенд" України. Рівне та всі-всі-всі

15 февраля 2021
Автор : Ruslan Korynenko Просмотры : 270

В суботу та неділю в багатьох регіонах України відбулись чемпіонати областей з комбінованої піраміди.

Вже другий рік лідером у розвитку регіонального більярду є Рівне. Саме тут зараз найбільша кількість учасників, найвищі призові фонди, один з найкращих клубів. Одним словом – Миколою Скоропадом та Олегом Галицьким за підтримки керівництва клуба «Глобус» побудована серйозна система. Рівне вирішло прийняти чемпіонат України, який почнеться 26 лютого, і питання тільки в тому, щоби їм не завадили провести турнір вже на звичному для цього міста високому рівні.

Цього разу в IV чемпіонаті Рівненської області прийняли участь 70 гравців (в Харкові, який багато років тримав перше місце за кількістю учасників на обласних турнірах – «лише» 50), які розігрували призовий фонд у розмірі 35 000 гривень – ще один безумовний рекорд. Турнір взагалі проходив під гаслом «і нехай ніхто не піде ображеним» - 32 призових місця (гроші та грамоти), вісім місць, нагороджувались ще й медалями, а перші три – кубками топ-рівня.

Головними претендентами на перемогу вважались три найсильніші гравці області – Єгор Жуковський, Анатолій Анісімов та Юрій Глудик. Але шляхи Жуковського та Глудика перетнулись вже у чвертьфіналі. Зустріч, що тривала чотири години принесла перемогу в останній кулі контрової партії Юрію Глудику. В півфіналі Глудик впевнено переміг Юрія Чайкуна та дістався фіналу. В іншій половині сітки у 1/2-й зустрілись Анісімов та найкращий молодий гравець регіону Захар Вознюк. Ще одна дуже цікава гра, і перемога більш досвідченого Анатолія в контровій партії.

Фінальна гра вийшла швидкою та атакуючою. Глудик тричі виходив вперед – 1:0, 2:1, 3:2, Анісімов тричі зрівнював, але заключна частина гри зафіксувала перемогу Юрія – 5:3. Глудик стає чемпіоном області, Анісімов займає друге місце, Захар Вознюк – на третьому, Юрій Чайкун – четвертий.

 

В Луцьку, у сусідів рівненчан, на «область» зібралось 25 гравців. Переміг багаторічний лідер волинського більярду Станіслав Тимчий. Друге місце в активі Владислава Грановського, третє розділили Богдан Михальчук та Сергій Остапенко.

Цікавий чемпіонат пройшов в Одесі. 38 учасників і перемога Марка Плешка. У фіналі з рахунком 6:2 Марк виграв у Максима Часовникова. Третє місце у Олександра Істоміна (1:5 у півфіналі з Плешком) та Олександра Дихана (3:5 з Часовниковим).

В Полтаві серед 25 учасників не було рівних Іллі Непийпиво. Артем Доценко – другий, далі Максим Аманов та Валерій Сліпченко.

Нікіта Гоменюк переміг Іллю Стерпула в фіналі в Кропивницькому. Третє місце розділили Віталій Махненко та Степан Мирончук.

 А в Харкові чемпіона визначать лише сьогодні. В одному півфіналі зіграють Андрій Родіонов та Богдан Шугалей, в іншому – Артур Поляков та переможець зустрічі Галушко/Мороз.

Комментарии

Войдите, чтобы оставить комментарийВсе самые интересные и оперативные бильярдные новости Украины и мира. Сильнейшие игроки. Лучшие матчи. Фото. Видео. Интервью. Экспертные оценки. 24 часа в сутки, 365 дней в году  с вами профессиональные новости из мира кия и шаров.

© BilliardNews.com.ua

Все права защищены. Публикация материалов разрешается только с указанием активной ссылки на первоисточник .