Друга ліга аматорського чемпіонату УБА

20 ноября 2020
Автор : Ruslan Korynenko Просмотры : 442

Чемпіонат Української більярдної асоціації серед аматорів. Друга ліга. Сезон 2020-2021.

З метою залучення до участі в більярдних турнірах гравців середньої та початкової кваліфікації, Українська більярдна асоціація засновує другу лігу аматорського більярду.

До участі у чемпіонаті в сезоні 2020-2021 запрошуються гравці, які на 20 листопада 2020 року мають рейтинг ЕЛО не більше 800 очок.

Рейтинг підраховано за результатами найбільших київських аматорських турнірів 2020 року (Кубок УБА-аматори, Кубки БК «Променада», Platon Amateur Open). В подальшому рейтинг буде оновлюватись після кожного турніру. Початковим та мінімальним рейтингом є відмітка 700 очок.

Турніри другої ліги планується проводити щомісяця протягом кінця 2020 – 2021 року в БК «Лідер» з фіналом наприкінці 2021 року.

Гравці, що попадають у першу четвірку на кожному турі, пропускають наступний. Після трьох виграних турнірів учасник отримує місце у фінальному турі, але позбавляється можливості грати у відбіркових турах.

Комментарии

Войдите, чтобы оставить комментарийВсе самые интересные и оперативные бильярдные новости Украины и мира. Сильнейшие игроки. Лучшие матчи. Фото. Видео. Интервью. Экспертные оценки. 24 часа в сутки, 365 дней в году  с вами профессиональные новости из мира кия и шаров.

© BilliardNews.com.ua

Все права защищены. Публикация материалов разрешается только с указанием активной ссылки на первоисточник .