Антон Христов перемагає Крижановського та Меховова

01 ноября 2020
Автор : Ruslan Korynenko Просмотры : 255

Харківський більярдист Антон Христов вийшов в Москві у чвертьфінал престижного турніру Legend Cup «Корона».

Почавши турнір з поразки від одного з фаворитів – москвича Павла Плотникова – 3:4, Антон виграв у нижній сітці також в контрі у Кирила Ломакіна та вийшов у 1/16 фінала. Там суперником Христова став Сергій Крижановський. І Христов перемагає головну зірку сьогоднішньго більярда – 4:3! Виглядає фантастично, але Антон Христов виграв у Крижановського третій раз поспіль!

А в 1/8 фіналу Христов з рахунком 4:2 переміг дворазового чемпіона світу, заслуженого майстра спорту Павла Меховова! І лише в чвертьфіналі Христова зупинив білорус Денис Колосов – 4:2.

Турнір відбувається по новій грі «Корона», а організували його в клубі «Легенда» Сергій Бауров та Євген Сталев. Наразі йдуть півфінали, в яких грають Колосов з Нурумбетовим та Мадамінов з Плотниковим.

Комментарии

Войдите, чтобы оставить комментарийВсе самые интересные и оперативные бильярдные новости Украины и мира. Сильнейшие игроки. Лучшие матчи. Фото. Видео. Интервью. Экспертные оценки. 24 часа в сутки, 365 дней в году  с вами профессиональные новости из мира кия и шаров.

© BilliardNews.com.ua

Все права защищены. Публикация материалов разрешается только с указанием активной ссылки на первоисточник .