Київ. Підсумки парного чемпіонату

01 ноября 2020
Автор : Ruslan Korynenko Просмотры : 243

В БК «Лідер» відбувся парний чемпіонат Києва з вільної піраміди.

Рік видався дуже непростим для міських офіційних турнірів. На особистих чемпіонатах щоразу брали участь не більше 16 гравців, і цього разу кількість учасників була в цих межах. Рішення формувати пари таким чином, щоб в кожній команді було не більше одного гравця зі спортивним званням, ніяк не змінило ситуацію.

Всі команди зіграли по колу, кожна з кожною – по шість зустрічей до 5 перемог. Головні фаворити – Андрій Клестов/Яніс Жуковський та Нікіта Адамець/Михайло Ларков обіграли всіх суперників, так що їх зустріч останнього туру перетворилась на фінал. Кульмінацією став епізод в сьомій партії при рахунку в грі 3:3. Адамець вибиває кулю зі столу, Клестов з Жуковським виграють партію, після чого кладуть вісім з кия в наступній. 5:3 – вигравши шість зустрічей з шести, Андрій Клестов та Яніс Жуковський стають чемпіонами Києва. Нікіта Адамець з прогресуючим кожен день юним Михайлом Ларковим – другі. По три перемоги в шести зустрічах здобули Владислав Денисов з Єгором Акімовим та Ігор Литовченко з Любомиром Білим. За різницею партій третіми стали виходці з Кропивницького Акімов й Денисов. Литовченко з Білим – четверті, на п’ятому місці жіноча пара Анна Котляр/Любов Жигайлова, Владислав Волик з Андрієм Яковлевим – шості і замкнули таблицю Денис Шпонька та Микола Козелецький. Зігравши всього дві зустрічі, хлопці припинили змагання.

Визначились чемпіони Києва в міксті. Оскільки було всього дві пари, відразу відбувся фінал. Анна Котляр з Андрієм Клестовим виграли 5:2 у Нікіти Адамця та Любові Жигайлової та другий рік поспіль стали чемпіонками столиці України. Ну а Котляр з Жигайловою взагалі без гри отримали кубок за перемогу в турнірі жіночих пар. Крім них учасниць, на жаль, не знайшлось.

На п’яти турнірах київської федерації протягом року взяло участь 56 гравців. При цьому лише Владислав Денисов зіграв на всіх турнірах. По чотири турніри провели Андрій Клестов та Ігор Литовченко, по три – Юрій Смірнов, Павло Радіонов, Олександр Шверк, Владислав Волик та Олександр Лагода.

Перше місце в рейтингу у Андрія Клестова, який виграв три чемпіонати з вільної піраміди – особистий, та два парних – з Янісом Жуковським та Анною Котляр. На другому місці Владислав Денисов, який виграв чотири «бронзи». Володар Кубка Києва та чемпіон міста з динамічної піраміди Юрій Смірнов – третій. Артур Півченко прийняв участь лише в одному турнірі, ставши чемпіоном з комбінованої піраміди, та займає шосте місце. Лише на десятому місці Володимир Перкун, абсолютний чемпіон Києва-2019 (нагадаю, що минулого року Перкун виграв всі особисті чемпіонати, парний з Клестовим та суперфінал).

Комментарии

Войдите, чтобы оставить комментарийВсе самые интересные и оперативные бильярдные новости Украины и мира. Сильнейшие игроки. Лучшие матчи. Фото. Видео. Интервью. Экспертные оценки. 24 часа в сутки, 365 дней в году  с вами профессиональные новости из мира кия и шаров.

© BilliardNews.com.ua

Все права защищены. Публикация материалов разрешается только с указанием активной ссылки на первоисточник .