Більярд-Холл. Перемога Олександра Лагоди

05 октября 2020
Автор : Ruslan Korynenko Просмотры : 170

В київському БК «Біляьрд-Холл», більш відомому, як «Хата Рибака», відбувся аматорський турнір з московської піраміди з призовим фондом 20 000 гривень, який став останньої перевіркою сил київських гравців перед стартуючим вже 10 жовтня Kyiv Open.

Участь в турнірі взяли всі найсильініші «аматори» столиці України – Іван Олійник, який одночасно був і організатором цього дійства, Яніс Жуковський, Олександр Лагода, Максим Бікметов, Мурат Ілаєв, Олексій Гриб, яким конкуренцію склала Заряна Притулюк. Як і майбутній Kyiv Open, турнір на Сонячному озері відбувався за сіткою без олімпійки аж до самого фіналу.

Стіка завдяки «сліпому» жеребу склалась так, що в перший день Олійник зіграв один за одним з усіма головноми конкурентами і всіх переміг. При чому тільки Ілаєв в першій зустрічі зміг взяти у Івана дві партії. Решта – а це Жуковський, Лагода, Притулюк та Гриб програли «всуху».

Першими з фаворитів вибувають Жуковський та Бікметов, які примудрились не потрапити при 30 учасниках в 16 призових місць. Яніс після поразки від Олійника програв ще Дмитру Кисельову, а Максима обіграли Заряна Притулюк та Єгор Акимов.

Мурат Ілаєв, програвши на старті Олійнику, виграв чотири гри поспіль, в тому числі перемігши Крейдуна та Шпоньку, але вже пізно вночі поступився Олександру Лагоді.

Отже, за підсумками першого дня Олійник вийшов до фіналу, а у «підвалі» залишилося лише п’ять гравців, при чому Гриб гарантував собі щонайменше третє місце.

Неділя на турнірі розпочалась з перемог Олександра Лагоди над Максимом Возним – 3:1, та Заряни Притулюк над Дмитром Митрохіним – 3:0. Програвші розділили п’яте місце, а переможці зустрілись в грі за вихід в трійку. Лагода виграв у Притулюк 4:0. Заряна зайняла почесне в такому складі четверте місце, а Олександр вийшов в наступне коло, де с таким же рахунком 4:0 переміг Олексія Гриба.

Другий раз за два дні зустрілись Лагода з Олійником. Тепер у фіналі. Іван сильно розпочав гру і повів 3:1. Але Лагода, який у цій грі в одній з партій забив вісім з кия, зрівнює рахунок – 3:3. Напружена та непередбачувана контра, 7:7, і останню кулю забиває Лагода! 4:3 – осінній Кубок «Більярд-Холл» дістається Олександру Лагоді.

Комментарии

Войдите, чтобы оставить комментарийВсе самые интересные и оперативные бильярдные новости Украины и мира. Сильнейшие игроки. Лучшие матчи. Фото. Видео. Интервью. Экспертные оценки. 24 часа в сутки, 365 дней в году  с вами профессиональные новости из мира кия и шаров.

© BilliardNews.com.ua

Все права защищены. Публикация материалов разрешается только с указанием активной ссылки на первоисточник .