В Ужгороді починається чемпіонат України

01 октября 2020
Автор : Ruslan Korynenko Просмотры : 342

Відбулось жеребкування чемпіонату України з вільної піраміди.

Чемпіонат розпочинається вже сьогодні в Ужгороді в клубі «Buffalo Ungvar».

В чоловічому турнірі 47 гравців. Начебто непогано, але серед майже нема провідних гравці країни. Якщо б не трохи несподівана увага до турніру Харкова (відразу сім (!) учасників), то з Лівобережної України не було б жодного гравця. Одеса, Дніпро, Кривий Ріг, Кропивницький разом делегували рівно нуль учасників. Київ – одного. При цьому багато хто казав, що саме в це місто і саме в цей клуб хотілось би поїхати, але… Про причини, яких чимало, згодом. Поки що висловлю думку, що комерційний турнір – наприклад, Ужгород Open з призовим фондом 50 000 – 60 000 гривень, зібрав би більш якісний та кількісний склад.

Поки ж серед учасників всього три майстри спорту – харків’яни Андрій Родіонов та Богдан Шугалей та лучанин Станіслав Тимчий. Отже дуже великі шанси на те, що в Україні з’явиться новий майстер спорту (чи навіть два). Найвищі шанси на підвищення в званні мають новоспечений голова Харківської федерації Олег Галушко та Анатолій Сокальський.

В жіночому турнірі всього п’ять учасниць. З Житомира (Крістина Шевченко), Івано-Франківська (Яна Василова), Тернополю (Юлія Малахова), Чернівців (Марія Скочук) та Ужгороду (Тетяна Ганич).

P.S. Із позитивного: про якість трансляцій турбуватись не прийдеться, що є рідкістю для чемпіонатів України. «Buffalo Ungvar» є одним з найпідготовленішим у технічному плані клубів України. Трансляції з 3-4 столів на нашому Youtube-каналі BilliardNews.

Комментарии

Войдите, чтобы оставить комментарийВсе самые интересные и оперативные бильярдные новости Украины и мира. Сильнейшие игроки. Лучшие матчи. Фото. Видео. Интервью. Экспертные оценки. 24 часа в сутки, 365 дней в году  с вами профессиональные новости из мира кия и шаров.

© BilliardNews.com.ua

Все права защищены. Публикация материалов разрешается только с указанием активной ссылки на первоисточник .