Радіонов перемагає на Kyiv Open Billiard Hall

03 августа 2020
Автор : Ruslan Korynenko Просмотры : 215

Павло Радіонов переміг на турнірі Kyiv Open Billiard Hall 2020.

Яскравою грою Павло порадував численних прихильників, які вже зачекались на перемоги цього талановитого більярдиста.

В чвертьфіналі Радіонов впевнено переграв Андрія Тихого – 5:1. Андрій досить давно не грав на турнірах і вихід у вісімку при такому складі – досить непоганий результат. Владлен Скляров бій Артуру Півченку – 3:5 в підсумку тригодинної зустрічі. Яніс Жуковський, який напередодні виграв десять партій поспіль (дві зустрічі по 3:0, одна – 4:0), продовжив переможну серію ще на дві партії і повів 2:0 з Андрієм Клестовим. Але потім Андрій переломив хід гри – 5:2. Центральною ж у 1/4 фіналу стала зустріч між Володимиром Перкуном та Микитою Адамцем. Цікава атакуюча гра обох суперників зробила цей матч одним з кращих на турнірі. Адамець перемагає – 5:3.

У півфіналах зустрілись Півченко з Клестовим та Радіонов з Адамцем. Артур бере реванш у Андрія за поразку в вінницькому фіналі – 5:2. А ось у Радіонова з Адамцем інтрига була до останнього. Павло повів 4:1, Микита зміг зрівняти рахунок – 4:4. Але в контрі Радіонов був кращим.

Краще за суперника був Павло Радіонов і у фіналі. 5:1 перемога Радіонова над Півченко у фіналі вже другого турніру, який проведено в київському клубі «Більярд-Холл» на Сонячному озері.

Комментарии

Войдите, чтобы оставить комментарийВсе самые интересные и оперативные бильярдные новости Украины и мира. Сильнейшие игроки. Лучшие матчи. Фото. Видео. Интервью. Экспертные оценки. 24 часа в сутки, 365 дней в году  с вами профессиональные новости из мира кия и шаров.

© BilliardNews.com.ua

Все права защищены. Публикация материалов разрешается только с указанием активной ссылки на первоисточник .