Більярд Холл. Знову Перкун грає з Рибалко та Півченко

01 августа 2020
Автор : Ruslan Korynenko Просмотры : 348

Неччисленний, але вкрай цікавий склад зібрався на турнірі Київ Оупен Більярд-Холл 2020.

Пройшло всього три дні після блискучого завершення Elite Profi Open, а майже всі головні герої вінницького турніру знов у зборі. Клестов, Півченко, Радіонов, Рибалко, Перкун виборюють перемогу на київському турнірі в БК «Більярд-Холл». Нема хіба що Гоменюка, Смірнова та Менюка, але їх замінили Адамець, Лапшин, Тихий, Скляров.

Знов, як і у Вінниці «сліпий» жереб, і знову зустрічі фаворитів вже на самому початку. Перкун грає з Рибалко. Богдану не вдається взяти реванш за поразку на Elit Profi. 2:4 – криворізький мсмк йде до «підвалу». А ось Перкун виграє й далі. В чудовому стилі Володимир бере реванш за Вінницю у Артура Півченко – 4:2.

Клестов переграє 4:2 Лапшина, житомирянин Дмитро Шаглій досить несподівано з таким же рахунком перемагає Адамця. Але далі Шаглій поступається Радіонову, а ось Клестов знов перемагає, цього разу Андрія Тихого. Володимир Перкун, Павло Радіонов, Андрій Клестов та Владлен Скляров виходять у 1/4 фіналу без поразок.

У «підвалі» по три перемоги здобувають Нікіта Адамець та Яніс Жуковський. При чому Яніс після поразки від харків’янина Костянтина Виноградова (це була, мабуть, найцікавіша зустріч з числа тих які не потрапили на ТВ – Жуковський вигравав 3:1, Виноградов зрівняв рахунок, у контрі Костянтин на двох шарах тричі (!) фолив та кожного рзу знов забивав, поки, нарешті, не вирвав перемогу) виграв три зустрічі поспіль «всуху». А ось Виноградов у вирішальній зустрічі за вихід до плей-оф поступився як раз Адамцю.

Ще два місця у чвертьфіналі виборювались у драматичній боротьбі. Олександр Лапшин після поразки від Клестова виграє дві зустрічі у контрових партіях і виходить на Артура Півченка. Свого часу у Львові Лапшин тренувався у Півченка і, як показала гра, багато чому в нього навчився. Найцікавішою стала п’ята партія. Дуже довга серія відіграшів при рахунку 7:7 закінчилась врешті-решт перемогою Артура. Рахунок у зустрічі став 3:2 на його користь, і в наступній партії Півченко дотиснув-таки юного суперника.

Знову, як і у Вінниці, не зміг дойти до плей-оф Богдан Рибалко. Поразка від чудово гравшего Олександра Лагоди – 2:3, і Богдан розділив лише 9-12 місця. А Лагода мав майже стовідсоткову нагоду виграти ще у Андрія Тихого та вийти у плей-оф. У контрі при рахунку 7:4 на користь Лагоди Тихий забиває п’яту кулю, але зі штрафом (туш іншої кулі). 7:3 – і здається це майже все. Але Олександр не використав пару зручних нагод закінчити гру на свою користь, а ось Андрій куля за кулею дістав суперника і переміг – 8:7 в партії, 4:3 у зустрічі.

В неділю об 11:00 зустрічаються: