Денисов, Жданов та Шевченко перемагають на юнацькому чемпіонаті України

22 июля 2020
Автор : Ruslan Korynenko Просмотры : 321

В Дніпрі закінчився юнацький чемпіонат України з вільної піраміди.

Серед юінорів чемпіоном став Владислав Денисов, який у фіналі виграв 6:4 у Андрія Родіонова. Третє місце розділили Олександр Таланенко з Кам’янки Черкаської області та Стефан Туробойський з Дніпра. Не брали участі в турнірі Нікіта Гоменюк, Владислав Єленич, Анатолій Сокальський, Олександр Лапшин.

В турнірі серед гравців до 16 років знову зійшлись у фіналі два найсильніших – 13-річний Федір Жданов з Кривого Рогу та 11-річний Михайло Ларков з Шепетівки. Другий чемпіонат поспіль перемагає Жданов – 5:2. Третє місце в активі харків’янина Владислава Ісаєва та Івана Мороза з Кривого Рогу.

Серед дівчат найсильнішою стала Крістина Шевченко з Житомира, яка у фіналі в контрі перемогла чемпіонку України серед дорослих франківчанку Яну Васілову – 4:3. Киянка Христина Іванченко та Єлизавета Завгородня з Кропивницького розділили третє місце.

Микита Хоролич з Запоріжжя переміг в Кубку України серед юнаків в молодшій групі. Друге місце у Миколи Непокритого з Кропивницького, третє у двух харків’ян – Данила Кравченка та Михайла Немцева.

Комментарии

Войдите, чтобы оставить комментарийВсе самые интересные и оперативные бильярдные новости Украины и мира. Сильнейшие игроки. Лучшие матчи. Фото. Видео. Интервью. Экспертные оценки. 24 часа в сутки, 365 дней в году  с вами профессиональные новости из мира кия и шаров.

© BilliardNews.com.ua

Все права защищены. Публикация материалов разрешается только с указанием активной ссылки на первоисточник .