Україна. Огляд "передкарантинного" вікенду

17 марта 2020
Автор : Ruslan Korynenko Просмотры : 502

В останній, мабуть, «предкарантінний» вікенд в Україні одночасно відбулось багато турнірів, нібито всі намагались награтись перед вимушеною перервою. Більярдньюс пропонує огляд найцікавіших подій минулих трьох днів. Про Кубок Шохіна ми вже повідомляли окремою новиною.

Київ. У столиці України відбувся чемпіонат міста з динамічної піраміди відразу у чотирьох категоріях – чоловіки, жінки, юнаки та дівчата. При чому чоловіки та жінки грали новими, легкими кулями.

В чоловічому турнірі не брали участь абсолютний чемпіон Києва 2019 року Володимир Перкун та Андрій Клестов. Серед 16 учасників кращим став Юрій Смірнов, який переграв у фіналі Владислава Волика з рахунком 7:2. Третє місце в активі Павла Радіонова (на жаль, Павло знявся з півфіналу з Юрієм Смірновим, якого переграв у кваліфікації) та Владислава Денисова.

Серед жінок перемогла Заряна Притулюк. Багаторазова чемпіонка Києва обіграла всіх трьох суперниць – по 3:0 Каріну Кисіль та Соню Грач, 3:2 у вирішальній зустрічі Любов Жигайлову, яка стала другою. На третьому місці Соня Грач, на четвертому – Карина Кисіль.

Юнацький турнір виграв пуліст Ігор Лялін, який у фіналі переміг Ганну Теріну. Третє місце розділили Крістіна Іванченко та Артем Клочко. Дві дівчини та пуліст в четвірці призерів пірамідного турніру – чергове свідчення на жаль дуже низького рівня юнацького більярду в столиці.

До речі, в турнірі серед дівчат було вісім учасниць, а серед хлопців – всього сім (з них двоє дівчат). Чемпіонкою Києва стала Карина Кисіль, друге місце посіла Крістіна Іванченко, третє розділили Соня Грач та Ганна Теріна.

Одночасно в Києві також грали в пул-10 на Кубку України. Серед чоловіків переможцем став Віталій Пацура, друге місце зайняв Іван Руденко, третє розділили В’ячеслав Скворцов та Ігор Лялін, якій вдало поєднав піраміду і пул.

Дар’я Красножон виграла жіночий турнір – 6:5 у фіналі з Вікторією Нагорною. Богдана Соломка та Любов Жигайлова – на третій сходинці.

У Дінпрі спочатку збирались провести чемпіонат міста з динамічної піраміди з непоганим призовим фондом від клубу, потім вирішили офіційний статус прибрати і провести просто комерційний турнір. Але склад зібрався дуже непоганий. Виграв Богдан Рибалко, який за весь турнір віддав суперникам лише дві партії – у півфіналі з Богданом Шугалєєм (5:2). У вирішальній грі Рибалко переміг 5:0 Павла Білозора. Треті місце з Шугалєєм розділив Федір Жданов.

В Кременчуці чемпіоном Полтавської області став Ілля Непийпиво, який переміг у фіналі Артема Даценко – 3:1. Третє місце в активі Максима Аманова та Віталія Волошко.

Чемпіоном Закарпатської області став Михайло Сличко з Воловця, який переміг у фіналі Валерія Бабидорича. Олександр Сайков та Джон Сурмай – з «бронзою».

У Харкові чемпіонат області провели ще на тиждень раніше. Зібралось 56 гравців, які виборювали перемогу на протязі п’яти днів. Чудову гру продемонстрував Богдан Шугалей, який пройшов весь турнір без поразок. У півфіналі Богдан програвав 0:3 Андрію Родіонову, але спочатку зрівняв рахунок, а потім і виграв – 6:4. У вирішальній зустрічі Шугалей переміг 7:2 Теймура Ісмаїлова. Третє місце з Андрієм Родіоновим розділив Костянтин Шендрик. Здобувшу другу в кар’єрі перемогу на чемпіонаті області, Шугалей вперше очолив обласний рейтинг.

Комментарии

Войдите, чтобы оставить комментарийВсе самые интересные и оперативные бильярдные новости Украины и мира. Сильнейшие игроки. Лучшие матчи. Фото. Видео. Интервью. Экспертные оценки. 24 часа в сутки, 365 дней в году  с вами профессиональные новости из мира кия и шаров.

© BilliardNews.com.ua

Все права защищены. Публикация материалов разрешается только с указанием активной ссылки на первоисточник .