У Львові вшанували пам'ять Сергія Шохіна

17 марта 2020
Автор : Ruslan Korynenko Просмотры : 436

Третій рік вже проводиться турнір пам’яті Сергія Шохіна. Непересічної людини, внесок якої у розвиток більярду неможливо переоцінити.

Цьогоразу у львівському БК «Zovex» вшанувати Сергій Валентиновича зібрались 98 гравців зі всієї України. Для багатьох з них Сергій Шохін був другом, для інших – наставником, вчителем. Турнір проводився в трьох вікових групах – серед майстрів (до 40 років), сеньйорів (до 50) та ветеранів (старше 50 років).

В турнірі серед наймолодших учасників (32 гравці) переміг Вадим Гуцул з Чернівців, який у фіналі в контровій партії здолав львів’янина Ігора Мартина – 4:3. Дмитро Шаглій з Житомира та Ігор Дубенко з Хмельницького розділили третє місце.

Кубок за перемогу серед сеньйорів (40 гравців) відправився до Житомира. Переможцем став Айрат Маскулов (саме він проводив у себе перший Кубок Шохіна в 2018 році). У фіналі Маскулов виграв 4:0 у вінничанина Сергія Алєксєєва. Ще один представник Вінниці Володимир Квасюк та Олег Орлянський з Кам’янця-Подільського на третьому місці.

Микола Зимак з Чорткова виграв турнір серед ветеранів, в якому прийняло участь 26 учасників. 4:1 у фіналі Зимак переграв Йосипа Карпіва з Івано-Франківська. Бронзові нагороди вибороли чернівчанин Володимир Дембицький та Святослав Іванів з Червонограду. В чвертьфіналі програв єдиний іноземний учасник – Олександр Чубар з Москви.

Комментарии

Войдите, чтобы оставить комментарийВсе самые интересные и оперативные бильярдные новости Украины и мира. Сильнейшие игроки. Лучшие матчи. Фото. Видео. Интервью. Экспертные оценки. 24 часа в сутки, 365 дней в году  с вами профессиональные новости из мира кия и шаров.

© BilliardNews.com.ua

Все права защищены. Публикация материалов разрешается только с указанием активной ссылки на первоисточник .