Рівне - центр більярдного "Глобусу"

24 февраля 2020
Автор : Ruslan Korynenko Просмотры : 588

Рівненський клуб «Глобус» прийняв учасників чемпіонату області з комбінованої піраміди.

Це вже другий поспіль чемпіонат, який проходить у Рівному після багаторічної перерви. І майже відразу Рівне вийшло в число регіональних лідерів. Декілька фактів. Чудовий клуб на 17 столів. 64 учасники не тільки з обласного центру, але й з міст та містечок Рівненщини. Призовий фонд 30 000 гривень. Трансляція протягом двох днів з трьох столів. Матеріали в місцевій пресі, репортажі на обласному телебаченні. Це все завдяки місцевим ентузіастам Миколі Скоропаду та Олегу Галицькому.

Головними фаворитами вважались Юрій Глудик з Костополю, який переміг восени на чемпіонаті області з вільної піраміди, та рівненчанин Анатолій Анісімов. Обидва лідери рівненського більярду свого часу мали непогані результати і на українських турнірах. Але з найкращого боку показали себе й інші гравці. Уже в чвертьфіналі Глудик поступився в контрі рівненчанину Петру Мельничуку – 3:4. Мельничук вийшов у півфінал, де зіграв одну з найвидовищних зустрічей всього турніру проти Анатолія Анісімова. Після п’яти партій Мельничук був попереду – 4:1. Але Анісімов виграє чотири партії поспіль і перемагає – 5:4. Другим фіналістом став Сергій Бондарчук з Дубно, який переграв у півфіналі рівненчанина Олександра Пелиха – 5:2. Мельничук з Пелихом швидко розіграли третє місце – за рахунком 4:1 переміг Петро Мельничук, а в фіналі знов було яскраве видовище. Анісімов і цього разу поступався 1:4, і знову зрівняв рахунок. Але чергова контра на цей раз привела до перемоги його суперника. Сергій Бондарчук переміг 5:4 і став чемпіоном Рівненської області.

Рівне на дуже високому рівні провело два обласних турніри, і місто завмерло в очікуванні чогось більшого. Всі можливості є.

Комментарии

Войдите, чтобы оставить комментарийВсе самые интересные и оперативные бильярдные новости Украины и мира. Сильнейшие игроки. Лучшие матчи. Фото. Видео. Интервью. Экспертные оценки. 24 часа в сутки, 365 дней в году  с вами профессиональные новости из мира кия и шаров.

© BilliardNews.com.ua

Все права защищены. Публикация материалов разрешается только с указанием активной ссылки на первоисточник .