Лютий - місяць Гоменюка

20 февраля 2020
Автор : Ruslan Korynenko Просмотры : 341

Нікіта Гоменюк став переможцем Кубку Heraldic Billiards Club, який закінчився сьогодні у Свтіловодську.

Лютий – науспішніший місяць для Гоменюка. Рік тому Нікіта в блискучому стилі переміг всіх українських зірок на чемпіонаті України, і тепер – новий успіх.

В чвертьфіналі Гоменюк провів епічну гру проти Богдана Рибалка. Молодий кропивничанин виграє чотири партії поспіль – 4:0. Але Богдан, на рахунку якого в цьому році є вже перемога на великому турнірі в Харкові, зумів наздогнати суперника – 4:4. Але повноцінного камбеку не сталось. Гоменюк, все ж таки виграв контру і вийшов до півфіналу. Там його суперником став грузин Георгій Димитрадзе, який не залишив шансів Владиславу Волику – 5:1. До речі, вдалий виступ Димитрадзе не є вже таким сюрпризом. Минулої осені Георгій також дійшов до півфіналу на турнірі в Батумі, перегравши у чвертьфіналі Павла Радіонова – 4:0. Тоді зупинив Димитрадзе лише Йосип Абрамов. У Світловодську же грузинського гостя переграв Гоменюк. При чому зробив це Нікіта «всуху» - 5:0.

Цікаво, що й інший півфінал приніс саме такий рахунок 5:0. В черговій зустрічі між Володимиром Перкуном та Андрієм Клестовим успіх святкував Тренер. Не вийшло боротьби і у фіналі. Набравший дуже сильний хід Нікіта Гоменюк переграв Володимира Перкуна з рахунком 7:2 і став переможцем турніру та володарем 20 тисяч гривень.