Чвертьфінали на Кубку Heraldic Billiards Club

19 февраля 2020
Автор : Ruslan Korynenko Просмотры : 325

У Світловодську на Кубку Heraldic Billiards Club з комібнованої піраміди визначились чвертьфіналісти.

В турнірі приймає участь 42 гравці з України та Грузії. Ще шість учасників були включені до турнірної сітки, але в Світловодськ не приїхали. В тому числі й Павло Радіонов, який міг би бути одним з фаворитів. Але склад гравців все одно виявився досить непоганим, і можна було б при бажанні зробити видовище, за яким би спостерігали сотні прихильників більярду.

В кваліфікації вдбулось декілька несподіванок. Лише через «підвал» пробився до плей-оф Богдан Рибалко, який поступився колишньому донеччанину Олександру Бардусу, який нині мешкає у Каховці. Провалив турнір харків’янин Богдан Шугалей – поразки від кропивничанина Максима Кондратенка та Андрія Рашетникова з Кременчуга. Ще один харків’янин Андрій Родіонов програв 1:4 найсильнішому гравцеві Світловодська Андрію Яковлєву, вийшов в «олімпійку» через нижню сітку, але все одно довго на турнірі не затримався. Про це трохи згодом.

Анастасія Ковальчук виграла одну з зустріч з трьох, поступившись Андрію Клестову та Олексію Одарюку.

Успішно подолали кваліфікацію наші гості з Грузії Георгій Димитрадзе та Давид Джорбенадзе.

Димитрадзе навіть пішов далі, переміг у 1/8 фіналу миколаївця Віталія Матвеєва – 4:1 та вийшов до чвертьфіналу. А ось Джорбенадзе поступився Андрію Клестову – 0:4. З таким же рахунком Андрій Родіонов програв Нікітє Гоменюку, а Андрій Яковлев – Володимиру Перкуну. І ще одна зустріч закінчились з рахунком 4:0. Сильно додавший останнім часом Олександр Таланенко виграв у кременчужанина Романа Біди. Знов з пригодами грав Богдан Рибалко. По ходу гри він поступався одеситу Денису Багацькому – 1:3, але все ж таки зміг перемогти у контровій партії.

Клестов – Волошко, Перкун – Таланенко, Волик – Димитрадзе, Рибалко – Гоменюк. Такий вигляд мають чвертьфінали. Найцікавіша зустріч, мабуть, остання. Сподіваємось, що саме її ми побачимо на єдиному ТБ-столі. Початок, до речі, незвично рано – о 10:00.

Комментарии

Войдите, чтобы оставить комментарийВсе самые интересные и оперативные бильярдные новости Украины и мира. Сильнейшие игроки. Лучшие матчи. Фото. Видео. Интервью. Экспертные оценки. 24 часа в сутки, 365 дней в году  с вами профессиональные новости из мира кия и шаров.

© BilliardNews.com.ua

Все права защищены. Публикация материалов разрешается только с указанием активной ссылки на первоисточник .