Студентський чемпіонат. Снукер без снукеристів

14 февраля 2020
Автор : Ruslan Korynenko Просмотры : 233

Визначились переможці студентських чемпіонатів України з пулу та снукеру.

В пулівській «дев’ятці» прийняли участь 24 гравці, в тому числі лідери вітчизняного пулу. В підсумку перемогу здобув Віталій Пацура, перемігший у київському фіналі В’ячеслава Скворцова – 7:5. Третє місце розділили тернополянин Михайло Петрушка та Ілля Козлов з Дніпра.

Серед семи жінок перемогу здобула киянка Любов Жигайлова, яка у фіналі з рахунком 7:0 виграла у Богдани Яцюк з Хмельницького. Тернополянка Юлія Малахова та киянка Богдана Соломка розділили третє місце.

Снукерний турнір прийняв БК «Лідер». Але зі складом учасників вийшло щось не зовсім те. Серед 19 учасників снукерист був лише один – і то колишній пірамідчик. Мова про Іллю Євтєєва. Решту склали або пірамідчики (Денисов, Непейпиво, Зайченко, Сокальський), або пулісти (Лялін, Козлов), або просто аматори. Грала ця строката компанія в «6-red» до двох перемог (в нижній сітці з одного фрейму).

В підсумку переможцем став тернополянин Михайло Петрушка, який у кваліфікації програв Владиславу Денисову, а у фіналі взяв реванш. Денисов виграв друге «срібло» після фіналу у вільній піраміді. Третє місце розділили житомирянин Микола Зайченко та Євген Кузьменко з Києва.

У дівчат «золотий» дубль зробила Любов Жигайлова, яка перемогла Юлію Малахову. Третє місце розділили Марія Мизак з Хмельницького та киянка Англеліна Перетятько.

Комментарии

Войдите, чтобы оставить комментарийВсе самые интересные и оперативные бильярдные новости Украины и мира. Сильнейшие игроки. Лучшие матчи. Фото. Видео. Интервью. Экспертные оценки. 24 часа в сутки, 365 дней в году  с вами профессиональные новости из мира кия и шаров.

© BilliardNews.com.ua

Все права защищены. Публикация материалов разрешается только с указанием активной ссылки на первоисточник .