Олександр Лапшин та Анастасія Ковальчук - чемпіони України серед студентів

12 февраля 2020
Автор : Ruslan Korynenko Просмотры : 352

В київському БК «Авіатор» відбувся чемпіонат України з вільної піраміди серед студентів.

 В чоловічому турнірі прийняли участь 29 гравців. Зібрався досить непоганий склад, особливо як для турніра без призового фонду. В першу чергу, за рахунок першокурсників - Андрія Тихого, Владислава Денисова, Анатолія Сокальського, Іллі Непийпива, Олександра Лапшина. Вони та Андрій Клєстов і виборювали перемогу.

Не вийшли навіть у плей-оф Андрій Тихий та Микола Зайченко. Тихий, як і на Кубку Києва поступився Владиславу Денисову – 2:4 (взагалі, на цьому турнірі зустрілись багато гравців, які тільки що грали на фіналі «Buffalo»), а потім ще й Анатолію Сокальському – 2:3 (надкоротка дистанція зустрічей ніяк не відповідала рівню гравців). Зайченко, після невдачі на Кубку Києва, також невдало зіграв і у «Авіаторі» - 0:4 з Іллею Непийпиво та 2:3 з Віталієм Свистом. З однією поразкою пройшли у чвертьфінал Андрій Клестов (програв 2:4 Денисову) та Анатолій Сокальський (3:4 від Іллі Непийпива).

В чвертьфіналах з однаковим рахунком 5:1 Клестов виграв у Непийпива, Лапшин – у Сокальського, Денисов у Свиста, а ще в одній грі між двома пулістами В’ячеслав Скворцов виграв 5:3 у Михайла Петрушки.  Півфінали. Денисов виграє 5:4 у Клестова, Лапшин 5:3 у Скворцова.

Фінал Лапшин – Денисов. Всього чотири дні пройшло після гри між цими суперниками в 1/8 фіналу Кубку Києва. Нагадаємо, що тоді Олександр вигравав по ходу зустрічі 5:0, але Владислав зробив нечуваний камбек і переміг 6:5. Цього разу Лапшин таки дотис суперника. Рахунок 6:3, Олександр Лапшин стає чемпіоном України серед студентів.

В жіночому турнірі серед семи учасниць кращою стала Анастасія Ковальчук. Заслужена майстриня спорту перемогла у фіналі Любов Жигайлову – 4:2. Ангеліна Перетятько та Юлія Малахова розділили третє місце.

Комментарии

Войдите, чтобы оставить комментарийВсе самые интересные и оперативные бильярдные новости Украины и мира. Сильнейшие игроки. Лучшие матчи. Фото. Видео. Интервью. Экспертные оценки. 24 часа в сутки, 365 дней в году  с вами профессиональные новости из мира кия и шаров.

© BilliardNews.com.ua

Все права защищены. Публикация материалов разрешается только с указанием активной ссылки на первоисточник .