Андрій Клестов розпочинає 2020-й рік з перемоги в Гродно

21 января 2020
Автор : Ruslan Korynenko Просмотры : 529

Андрій Клестов став переможцем першого туру Baltic Pyramid League, який закінчився в клубі «Легенда» білоруського міста Гродно.

Сто учасників з семи країн – другий сезон Ліги взяв яскравий, та навіть дещо несподівано бурхливий старт. Така велика увага до турніру з боку гравців, в тому числі найсильніших, та глядачів дуже тішить нас, українських прихильників більярду. Бо вже 4-6 квітня Балтійська Ліга завітає до Києва, і в нас є чудова можливість вперше за багато років створити в Україні подію дійсно міжнародного масштабу.

Ну а поки до Гродно за підтримки Української більярдної асоціації відправилась невеличка, але дуже злагоджена збірна – Андрій Клестов, Анна Котляр, Владислав Волик та Олександр Лагода. І кубок за перемогу, врешті решт, дістався Києва. Андрій Клестов підтвердив статус фаворита, виграв всі вісім зустрічей, і віддав суперникам лише п’ять партій. У фіналі Клестов переміг з рахунком 5:1 17-річного білоруса Владислава Булику. В півфіналі Булика вразив усіх неймовірною кладкою, перемігши 4:2 зірку російського більярду Дмитра Шкоду. Але проти Клестова молодий білорус нічого не зміг зробити. Клас нашого гравця значно вищий. Андрій Клестов – переможеь першого туру Балтійської ліги, Владислав Булика – на другому мцсці, третє розділили Дмитро Шкода та ще один білорус Нікіта Дреко.

Владислав Волик також продемонстрував сильну гру, дістався чвертьфіналу, і лише там у майже рівній грі поступився у контровій партії Шкоді. Анна Котляр впевнено виграла дві стартові зустрічі, вийшла до плей-оф, але далі програла російському юніору з Калініграда Глебу Порукевичу. Дебютант турнірів такого рівня Олександр Лагода грав досить непогано, але, на мій погляд, не впорався з нервовою напругою і програв литовцю Максиму Лукашику та Максиму Лаптейко з Естонії. Обох Олександр здатен перемагати, можливо, вже наступного разу на другому турі Baltic Pyramid League. Відбудеться він з 29 лютого по 2 березня в столиці Естонії Таллінну. Українська більярдна асоціація запрошує всіх відвідати цей турнір. Ну і готуємось до події роки – 3 туру Балтійської ліги, який прийме київський БК «Лідер».

Комментарии

Войдите, чтобы оставить комментарийВсе самые интересные и оперативные бильярдные новости Украины и мира. Сильнейшие игроки. Лучшие матчи. Фото. Видео. Интервью. Экспертные оценки. 24 часа в сутки, 365 дней в году  с вами профессиональные новости из мира кия и шаров.

© BilliardNews.com.ua

Все права защищены. Публикация материалов разрешается только с указанием активной ссылки на первоисточник .