Анна Котляр та Володимир Перкун - абсолютні чемпіони Києва

30 декабря 2019
Автор : Ruslan Korynenko Просмотры : 330

Фінальним чемпіонатом року закінчився більярдний сезон в Києві.

Як і всі чемпіонати року у 2019 році, фінал прийняв більярдний клуб «Лідер». Зовсім невеликий призовий фонд та новорічні свята стали причиною того, що зібрати фінальну «шістнадцятку» вдалось з великими проблемами. Відмовились від участі, приміром, Литовченко, Радіонов, Смирнов, Говтва, Осичнюк, Петраш. До останнього вагався, чи приймати участь в турнірі Володимир Перкун, але все ж таки виришів грати. Важко було б собі уявити фінальний турнір, переможець якого отримував титул «абсолютний чемпіон Києва» без гравця, який переміг протягом року на всіх (!) чемпіонатах Києва. Саме так: Володимир Перкун – чемпіон Києва-2019 з комбінованої, динамічної, вільної пірамід та в парі з Андрієм Клестовим. І дуже логічно, що саме Перкун й став абсолютним чемпіоном столиці України.

Сіяні під першим та другим номером Перкун з Клестовим черговий раз вийшли в фінал. А найцікавішою подією став виступ Анни Котляр. У своєму фірмовому стилі, витрачаючи дуже багато часу, Анна не тільки на рівних грала з сильними чоловіками, але й перемагала. Почала Котляр з двухгодинної зустрічі з Янісом Жуковським – перемога в контрі. Потім ще одна контра – поразка від Перкуна. В нижній сітці Анна перемагає Станіслава Іванілова. І далі відбувається одна з найцікавіших зустрічей турніру. Три з половиною години грали Анна Котляр з Дмитром Осипенком. Дмитро дуже добре розпочав турнір, з однаковим рахунком 5:1 перемігши Владислава Прохоренка та Олексія Руденка. Але з Котляр Осипенко не впорався. Майже кожна партія закінчувалась в останніх кулях, в підсумку в контрі перемогла Котляр. В інших чвертьфіналах Перкун переміг 6:2 Артема Матвейчука, Клестов – 6:1 Владислава Прохоренка, а Максим Бікметов з рахунком 6:3 – Анатолія Сокальського. Обидва півфінали закінчились в контрах, при чому Бікметов мав всі шанси перемогти Перкуна.

І ось фінал. Перкун – Клестов. Чергова зустріч друзів вийшла цікавою та напруженою. Клестов розпочав з двох партій з кия, але Перкун у відповідь виграє п’ять партій поспіль, демонструючи дуже високий рівень. 5:2 – Клестов відіграє дві партії, наближається до суперника впритул, але Перкун бере ще дві і стає абсолютним чемпіоном Києва.

Анна Котляр, відігравши десять годин без перерв у чоловічому турніру, переключилась на жіночий. Жінок зібралось лише три. Анна Котляр, Заряна Притулюк та Карина Кисіль зіграли в одне коло. Нагадаємо, що в цьому році Заряна виграла чемпіонати Києва з комбінованої, динамічної піраміди та в парі з Олександрою Хомічевою, Анна перемогла на чемпіонаті з вільної піраміди та у міксті з Андрієм Клестовим. Цього разу спочатку Притулюк, а потім Котляр перемогли Кисіль, і вже суботнім вечіром зійшлися в фінальній зустрічі року. Всі чекали на чергову контру, але цього разу дівчатам вистачило шість партій. Анна Котляр перемогла за рахунком 4:2 і після дванадцятигодинної безперервної гри додала до «бронзи» чоловічого турніру кубок за перемогу у жіночому!

Комментарии

Войдите, чтобы оставить комментарийВсе самые интересные и оперативные бильярдные новости Украины и мира. Сильнейшие игроки. Лучшие матчи. Фото. Видео. Интервью. Экспертные оценки. 24 часа в сутки, 365 дней в году  с вами профессиональные новости из мира кия и шаров.

© BilliardNews.com.ua

Все права защищены. Публикация материалов разрешается только с указанием активной ссылки на первоисточник .