Юні більярдисти зібралися у Дніпрі на "Соларі"

13 декабря 2019
Автор : Ruslan Korynenko Просмотры : 582

В Дінпрі розпочався традиційний юнацький турнір Solar Open.

Цього разу турнір проходить в шести категоріях – з піраміди серед юніорів, юнаків, молодших юнаків та дівчат та з пулу-дев’ятки серед юнаків та дівчат.

В юніорському турнірі з комбінованої піраміди 14 учасників. Претенденти на перемогу – Нікіта Гоменюк, Андрій Родіонов та Данило Жданов. Скоріше за все, Гоменюк зі Ждановим зіграють між собою у півфіналі, а переможець вийде до фіналу на Родіонова.

24 гравці в юнацькому турнірі, в тому числі всі найсильніші в цьому віці – Ілля Стерпул, Андрій Булава та Максим Бондар з Кропивницького, Давид Чумак з Сєвєродонецьку, виступаючий за Хмельницький Михайло Ларков, Федір Жданов з Кривого Рогу.

Дев’ять учасниць у дівочому турнірі. Бронзова призерка останнього чемпіонату світу серед дівчат франківчанка Яна Василова, Крістина Шевченко з Житомира, Юлія Малахова з Тернополю, Марія Скочук з Чернівців – головні претендентки на нагороди.

14 хлопчиків та дівчаток беруть участь в турнірі серед наймолодших (2008 р.н. і молодші).

В пуловських турнірах 26 хлопців (двоє киян, решта – дніпряни) та 8 дівчат (всі з Дніпра).

Комментарии

Войдите, чтобы оставить комментарийВсе самые интересные и оперативные бильярдные новости Украины и мира. Сильнейшие игроки. Лучшие матчи. Фото. Видео. Интервью. Экспертные оценки. 24 часа в сутки, 365 дней в году  с вами профессиональные новости из мира кия и шаров.

© BilliardNews.com.ua

Все права защищены. Публикация материалов разрешается только с указанием активной ссылки на первоисточник .