Дмитро Білозеров - мінський фінал

09 декабря 2019
Автор : Ruslan Korynenko Просмотры : 305

Дмитро Білозеров зіграв у фіналі великого міжнародного турніру Minsk Open, що закінчився напередодні у клубі «Біллі Джойс».

Дмитро, що був запрошений організаторами відразу у 1/8 фіналу, в першій зустрічі переграв Артема Моїсеєнка з рахунком 5:2. До речі, Артем єдиний з українських гравців, які спромігся подалати кваліфікацію. В чвертьфіналі Білозеров виграв непросту зустріч у росіянина з Новосибірську Михайла Царьова – 5:3.

Далі суперником нашого чемпіона світу став москвич Дмитро Шкода, який зараз набув нечуваної популярності серед вболівальників через свій мегаатакувальний стиль гри. І спочатку Білозерову було важко стримувати атакувальний порив суперника. Після чотирьох партій Дмитро програвав 1:3. Але потім дався взнаки більш високий клас Білозерова, який зміг змусити суперника відігруватись із складних ситуацій, та раз за разом помилятись. Чотири партії поспіль бере Дмитро і перемагає з рахунком 5:3. В іншому півфіналі киргиз Дастан Лепшаков «знищив» білоруса Євгена Салтовського – 5:0.

Фінал почався непогано для Білозерова. Програвши першу партію, Дмитро з 2:7 витягнув другу в останній кулі, після чого переміг в третій. Але на цьому все. Суперник на цьому турнірі був сильніший. Дастан Лепшаков взяв п’ять партій поспіль та переміг 6:2. Киргизький гравець – переможець Minsk Open-2019, Дмитро Білозеров –другий.

В кваліфікації з українців також грали Павло Радіонов, який у вирішальній зустрічі за вихід у фінальну частину поступився Євгену Курті, Олексій Гриб, Артур Книшук, Андрій Ковальов, Микола Грабовський та Павло Тронь.

Комментарии

Войдите, чтобы оставить комментарийВсе самые интересные и оперативные бильярдные новости Украины и мира. Сильнейшие игроки. Лучшие матчи. Фото. Видео. Интервью. Экспертные оценки. 24 часа в сутки, 365 дней в году  с вами профессиональные новости из мира кия и шаров.

© BilliardNews.com.ua

Все права защищены. Публикация материалов разрешается только с указанием активной ссылки на первоисточник .