Четвертий «Абриколь» Станіслава Тимчія

09 декабря 2019
Автор : Ruslan Korynenko Просмотры : 275

Вчетверте поспіль комерційний більярдний турнір «Кубок Абриколя-2019» виграє лучанин. Цьогоріч волинський майстер спорту з більярду Станіслав Тимчій вкотре став кращим в Тернополі. Серед 30 претендентів на перемогу він виявився сильнішим за всіх.

Занервувати Тимчія змусив лише Володимир Сеник на стадії кваліфікації. Там перемога дісталася Станіславу лише у вирішальній партії (4-3). Решту матчів він громив своїх суперників з «сухими» результатами. Лише Віталій Свист, який зараз виступає за столицю, зміг відіграти дві партії у півфіналі, але все ж капітулював з рахунком 2-4.

Суперником луцького більярдиста у фіналі став Олександр Дрозда, який у чвертьфіналі здолав Васисиля Миронюка (4-1) і в ½ дотиснув Тараса Просинюка (4-3).

Фінал, який став аналогічним минулорічному (у 2018 році Тимчій грав з Дроздою), повторився до деталей: перемогу з рахунком 5-1, як і рік тому, здобув Станіслав Тимчій. Це вже четвертий кубок, який Станіслав везе з Тернополя. Чи вдасться комусь перервати серію тріумфів гравця з Волині, ми дізнаємось наступного року.

Павло Будчик

Комментарии

Войдите, чтобы оставить комментарийВсе самые интересные и оперативные бильярдные новости Украины и мира. Сильнейшие игроки. Лучшие матчи. Фото. Видео. Интервью. Экспертные оценки. 24 часа в сутки, 365 дней в году  с вами профессиональные новости из мира кия и шаров.

© BilliardNews.com.ua

Все права защищены. Публикация материалов разрешается только с указанием активной ссылки на первоисточник .