Юнацькі чемпіони України: Жданов, Ларков, Кликова та Грач

01 декабря 2019
Автор : Ruslan Korynenko Просмотры : 180

В Одесі закінчився юнацький чемпіонат України з пірамідного триборства.

Мабуть, не треба аналізувати причини того, що в чотирьох категоріях прийняли участь лише 17 гравців. Хоча б тому, що цей аналіз все одно нікому не потрібен. Так що відразу до результатів (лише відмітимо, що у Кубку України зі снукеру, який проходить в ці дні в Києві, приймає участь 41 гравець у віці до 18 років).

На жаль, організатори не змогли вручити нагороди за треті місця в старшій віковій групі. Ні, не тому, що не підготували. Все було. Але справа в тому, що вручати було просто нікому. Вперше в історії українських чемпіонатів, в офіційному турнірі прийняли участь лише два гравці. Звичайно, організатори сподівались на більшу кількість учасників, принаймні на трьох, але захворів Анатолій Сокальський, тому було прийняте дуже слушне рішення без кваліфікаційних ігор відразу допустити до фіналу криворіжця Данила Жданова та одесита Дениса Багацького. Данило виграв зустріч та став чемпіоном України серед гравців до 18 років.

Молодший брат Данила Жданова Федір вийшов до фіналу у молодшій віковій категорії – до 16 років. В цьому турнірі брали участь одразу 8 гравців. Третє місце розділили Назар Калінін з Запоріжжя та Валерій Головенко з Могильова-Подільського. Ну а чемпіоном став виступаючий за Хмельницький 10-річний Михайло Ларков з Шепетівки, який у фіналі виграв 2:1 у 12-річного Федіра Жданова. Програвши сет у вільну піраміду, Ларков переміг у комбінованій та динамічній.

Анастасія Кликова, яка переїхала з Миколаїва до Одеси, перемогла серед дівчат, вигравши в коловому турнірі у трьох киянок. Крістіна Іванченко стала другою, Ганна Теріна – третьою, Соня Грач – четвертою. Але Соня, вихованка Володимира Перкуна, відігралась у турнірі серед молодших хлопців. Вже не вперше Соня Грач перемагає однолітків у молодшій віковій категорії. Цього разу у фіналі Соня виграла у Семена Бойка з Одеси. На третьому місці ще один Бойко – Артем з Кропивницького. Вітання всім чемпіонам та призерам!

Комментарии

Войдите, чтобы оставить комментарийВсе самые интересные и оперативные бильярдные новости Украины и мира. Сильнейшие игроки. Лучшие матчи. Фото. Видео. Интервью. Экспертные оценки. 24 часа в сутки, 365 дней в году  с вами профессиональные новости из мира кия и шаров.

© BilliardNews.com.ua

Все права защищены. Публикация материалов разрешается только с указанием активной ссылки на первоисточник .