Христов другий у Орлі, Моїсеєнко третій у Кемерово

04 ноября 2019
Автор : Ruslan Korynenko Просмотры : 312

На минулому вікенді українські гравці відіграли значну роль на комерційних пірамідних турнірах в Росії.

Так у Орлі, на турнірі з призовим фондом 200 000 російських рублів, у півфіналі зустрілися два українця – харків’янин Антал (Антон) Христов та Іван Павенко з Краматорську. Щоправда, Христов вже давно мешкає у Москві, але продовжує виступати з Україну. Зустріч трохи несподівано виграв Христов – 4:1. Після цього Павенко програв ще у грі за третє місце Боходіржону Абдурахмонову з Росії – 2:4. Суперником Христова у фіналі став один з найкращих та найпопулярніших гравців минулого «Саввіді» Дмитро Шкода. Христов програв 1:5, та посів друге місце.

Артема Моїсеєнка доля занесла до російського Кемерова, де він опинився єдиним іноземцем поміж 83-х росіян на турнирі з московської піраміди, присвяченої ювілею місцевого клубу «Волна». Турнір вийшов досить сильним за складом – участь взяли відомі гравці з Сибіру – Тузов, Локтєв, Стороженко, Царьов, чемпіонка світу серед жінок Михайлова та інші. Артем виграв чотири зустрічі поспіль, в тому числі у Стороженка, ще на одну не з’явився Царьов. У підсумку Моїсеєнко дійшов до півфіналу, де поступився з рахунком 3:4 Віктору Локтєву, віце-чемпіону світу з Кемерова та зайняв третє місце. Турнір ще продовжується, у фіналі Локтєв зіграє з переможцем зустрічі Дмитро Чичканаков (Кемерово) – Дар’я Михайлова (Красноярськ).

Комментарии

Войдите, чтобы оставить комментарийВсе самые интересные и оперативные бильярдные новости Украины и мира. Сильнейшие игроки. Лучшие матчи. Фото. Видео. Интервью. Экспертные оценки. 24 часа в сутки, 365 дней в году  с вами профессиональные новости из мира кия и шаров.

© BilliardNews.com.ua

Все права защищены. Публикация материалов разрешается только с указанием активной ссылки на первоисточник .